Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fajne gry za darmo. Gry do pobrania

Zapraszamy! W tym dziale znajdują się fajne gry do pobrania. Patche, wersje demo, stare gry rpg, jak również nowości! Oferujemy wszystkie gry za darmo! Pobierz i graj!

Fajne gry do pobrania. Gry za darmo
wg tytułu wg rozmiaru wg ściągnieć malejąco rosnąco
Abandoned Places

Gra cRpg, która jest konwersją z Amigi. Jest to typowa "labiryntówka". Na początku gry wybierasz czterech śmiałków, którzy zmierzą się z różnymi diabelskimi istotami, które zawładnęły krainą Kalynthia. Gra zawiera w sobie różne ujęcia perspektywy na świat gry: 3D dla labiryntu lochów i walk, "z oczu ptaka" podczas podróżowania. Do wszystkiego dodane są świetne animacje. Scenariusz gry jest tak skontruowany, iż gra nie nudzi się - nie jest liniowy. Możesz przez dłuższy czas ignorować główny cel gry i poświęcić się samej przyjemności czerpanej z eksploracji.

2,08 MB 4273 sciagnij
AD&D: Unlimited Adventures

Czy marzyłeś kiedyś o stworzeniu własnej gry rpg, z własnymi postaciami i własnym terenem/scenariuszem rozgrywki? Firma SSI daje Ci taką szansę! Ten program bowiem to edytor takich scenariuszy. Gdy już taki skonstruujesz, nie ma nic złego w tym, aby sobie w niego pograć, wybierając odpowiednią opcję w menu. Pomysł tej gry-programu jest naprawdę doskonały.

2,53 MB 3738 sciagnij
Alien Fires 2199 A.D.

Alien Fires to połączenie gry akcji z elementami cRPG. Gra jest słabo rozbudowana - zarówno pod względem fabuły, jak i grywalności, sceny walki są statyczne - o naszej śmierci czy też wygranej decyduje wyłącznie czynnik losowy.

0,39 MB 2039 sciagnij
Alternative Reality: The City

Jest to kolejny klasyczny tytuł rodem z C64, który jednak nie zyskał zainteresowania na zapchanym rynku gier PC. Jest to dopracowana do najmniejszych szczegółów gra cRpg, z mnogością detali i różnych opcji (łącznie ze zmianą pogody!). "AR" tak jak "Might and Magic" łączy ze sobą wątki fantasy i science-fiction w fabule i grze. Jest to bardzo ładnie wyglądająca gra, z prawie nieograniczoną ilością realistycznych możliwości (np. możesz ubiegać się o pracę, ćwiczyć umiejętności etc.). Szkoda że można sterować tylko jedną postacią naraz. Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej grywalnych gier cRpg jakie kiedykolwiek napisano. Obowiązkowa pozycja dla każdego maniaka cRPG.

0,19 MB 2974 sciagnij
Amberstar

Hit z gatunku cRpg przeniesiony z Amigi. Gra łączy w sobie konwencjonalne elementy z gier Rpg i zagadki, typowe raczej dla gier przygodowych. Silnymi punktami gry jest interfejs i świetny scenariusz. Kolorowa grafika, mnóstwo grobowców do odwiedzenia, jeszcze więcej przedmiotów do zebrania, wiele NPC-ów itd. To wszystko skomponowane w jedną całość tworzy niesamowitą grę.

1,13 MB 2652 sciagnij
Ancient Domains of Mystery

Jest to typowa labiryntówka cRpg, czerpiąca wiele elementów z megahitu Unixowego "Rogue". Tak jak w innych grach typu Roguelike, których "grafika" jest zbudowana ze znaków ASCII, czyli praktycznie nie istnieje. Siłą programu jest ogromna liczba opcji, generowane losowo komnaty, mnóstwo komend itd. Gdy tworzysz własną postać możesz wybierać spośród 200 kombinacji rasy i profesji. Twój wybór będzie miał wpływ na statystyki, wyposażenie, umiejętności. Każda postać posiada unikalne zdolności. Podziemia są bogato wypełnione różnorodnymi przedmiotami. Magiczne scrolle, substancje, amulety, miecze, tarcze, laski, klejnoty, zbroje, książki, buty, rękawice (..) są noszone przez potwory albo pozostawione przez poprzednich podróżników. Potwory, które napotkasz w grze różnią się od siebie inteligencją, wyglądem i stylem ataku. Niektóre wyspecjalizowały się w walce wręcz, inne zieją ogniem, rzucają czary, przyzywają hordy innych potworów. Gra "ADOM" z pewnością nie jest przeznaczona dla początkujących. Musisz uważać na pułapki, zatrute strzały i wiele niespodzianek, które napotkasz w grze. Dla każdego problemu istnieje wiele rozwiązań. Ogólnie "ADOM" jest jedną z najlepszych gier Roguelike i znakomitą pozycją dla każdego fana gier cRpg.

0,75 MB 2255 sciagnij
Ancient Land of Ys

Jedna z najlepszych konsolowych konwersji cRpg przeniesiona na PC-ty. "Ancient Land of Ys" jest "lekką" wersją cRpg ze świetną grafiką, śmieszną historyjką, z mnóstwem magicznych przedmiotów do użycia i z mnóstwem bestyj wszelakich do ubicia :) Historyjka gry jest raczej naiwna, lecz dobrze napisana :) Malificus, zły czarodziej ukradł sześć ksiąg z Ys i z ich pomocą uwięził ludzi. Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich sześciu ksiąg i przywrócenie naturalnego obrotu rzeczy. Akcja gry rozgrywa się w rzucie pseudotrójwymiarowym i namiętni gracze konsolowi poczują się jak w domu :) W "Ys" kontrolujesz grę tylko jednym bohaterem. Jedyna statystyką jest "Hit points". Gra jest bardzo uproszczona, jak przystało na konsolowe Rpg-i, więc polecam ją raczej młodszym graczom.

0,39 MB 2094 sciagnij
Ancients 1: Death Watch

Gra cRpg, wzorowana na seriach "Dungeon Master" i "Eye of the Beholder" (zarówno pod względem interfejsu, fabuły jak i oprawy graficznej). Na początku wybieramy sobie osoby, które zasilą szeregi naszej drużyny. Grupa ta będzie podróżowac po lochach. Po co? Aby zdobyć bogactwo, sławę i pieniądze :)

0,28 MB 1848 sciagnij
Ancients 2: Approaching Evil

Druga część cyklu - czyli więcej, ładniej i bardziej kolorow. Czy lepiej? Przekonajcie się sami!

0,39 MB 1800 sciagnij
Berlin 1948

Następna gra Time Warp jest bardziej grą role-playing niż tradycyjną grą przygodową. Gra została osadzona w czasach zimnej wojny. Twoje główne zadanie: przeszukać miasto w celu znalezienia brakującej broni nuklearnej. Musisz podróżować po olbrzymim terenie gry, szukając informatorów, podejrzanych i innych poszlak, które mogą Cię naprowadzić na cel. W grze zawarto także elementy gier akcji, takie jak np. pościg samochodowy. Polecamy tą grę wszystkim miłośnikom gry "KGB".

0,80 MB 4049 sciagnij
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna >>
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow