Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fajne gry za darmo. Gry do pobrania

Zapraszamy! W tym dziale znajdują się fajne gry do pobrania. Patche, wersje demo, stare gry rpg, jak również nowości! Oferujemy wszystkie gry za darmo! Pobierz i graj!

Fajne gry do pobrania. Gry za darmo
wg tytułu wg rozmiaru wg ściągnieć malejąco rosnąco
Heroes of the Lance

Druga licencjonowana gra AD&D w historii (po "Pool of Radiance") i pierwsza oparta na cyklu "Dragon Lance" daje możliwość wcielenia się w postać bohaterów wyruszających do ruin starożytnego miasta w poszukiwaniu mistycznego dysku Mishakal. "Chodzone" RPG z widokiem izometrycznym. Drużyna składa się z 8 postaci, w danej chwili kierujemy jedną z nich. Gra stanowiła odejście od standardowego wtedy RPG, jednak mizerna szarobura oprawa odrzucała znakomitą większość graczy. Również wydanie jej w tym samym czasie co "Pool of Radiance" nie przysporzyło jej sukcesu, wynikiem czego tytuł ten pozostał mało poznanym po dzień dzisiejszy.

0,43 MB 1172 sciagnij
Hired Guns

W grze tej nie występuje żaden ze znanych systemów. Poruszamy się po świecie przyszłości, w którym roi się od różnego rodzaju istot. Nie występuje tu magia, a naszą jedyną bronia są karabiny, granaty itp. Nie mamy możliwości tworzenia postaci. Do wyboru jest kilkanaście gotowych: ludzi, robotów i cyborgów. Każdy z uczestników ma własne, charakterystyczne cechy np. robot może przebywać długo pod wodą, ale ponosi straty energii przy upadkach z wysokości. Grafika bardzo ładna i dopracowana. Trzydziestodwukolorową paletę tak dobrano, że sprawia wrażenie bogatszej. Dodatkowo wprowadzono opcję pozwalającą samemu rysować sylwetki postaci dowolnym programem graficznym. Efekty dźwiękowe uderzają w nas jak podmuch z kilkumegatonowej bomby atomowej, ponieważ są wykonane perfekcyjnie. Jest to jedna z lepszych gier, jesli chodzi o akcję rozgrywającą się w przyszłości.

2,07 MB 979 sciagnij
Immortal

Umiejętne połączenie gry crpg i zręcznościówki. Tysiące komnat do zwiedzenia, tyleż przedmiotów do zebrania i setki potworów, które na nas czekają.

0,52 MB 961 sciagnij
Ishar

Gra jest kontynuacją "Crystals of Arborea". Dopracowana jest w najmniejszym nawet szczególe. Należało by wspomnieć o walorach graficznych gry i sposobie sterowania, jako że są one dosyć nowatorskie. Muzycznie i dźwiękowo gra jest również dopracowana. Razi trochę tylko trywialna fabuła, żeby nie rzec, głupawa. To jednak nic i miłośnikom crpg gra (jak i cały cykl) powinien się spodobać.

1,31 MB 863 sciagnij
Ishar 2

Druga część opowiada nam o grupie śmiałków przemierzającej tereny Kendorii w poszukiwaniu mitycznego zamku Ishar. Zamek ten należy do Krogha, demonicznego potomka Morgotha i Morguli, którego jedynym marzeniem jest spętanie całej populacji Kendorii w kajdany niewolnictwa. Gra wyróżnia się dopracowaną grafiką i prostym interfejsem oraz wciągającą fabułą.

2,59 MB 888 sciagnij
Knights of Xentar

Ta gra to połączenie gry RPG z grą przygodową. Posiada ona bardzo ładną grafikę, a to ze względu na wysoką jej rozdzielczość.

7,56 MB 995 sciagnij
Lands of Lore

Zaczynasz grę jako jedna z czterech postaci. Gra jest świetnie dopracowana pod względem fabuły, co jest niezwykle ważne w gatunku cRpg. Równie dobrze wygląda grafika VGA i muzyka oraz efekty dźwiękowe, co pretenduje tą grę do miana jednego z najlepszych gier cRpg wszechczasów. Do zwiedzenia mame ogromny teren, który aż roi się od niebezpieczeństw. Serdecznie polecamy tą grę wszystkim miłośnikom cRpg. Nie zawioda się.

11,23 MB 1296 sciagnij
Legacy of the Ancients

Gra ta jest połączeniem gry przygodowej (interfejs i wydawanie komend) z grą cRpg (perspektywa patrzenia na świat, współczynniki). Grafika CGA nie zachwyca, jednak dopracowana fabuła na pewno zrekompensuje braki w oprawie.

0,29 MB 789 sciagnij
Legend of Djel

Połączenie gry przygodowej z cRpg, o grafice VGA. Kto nie sprobuje ten nie zrozumie:).

0,33 MB 831 sciagnij
Legends of Valour

Gra jest jednym z najlepszych cRPGów. Nie ma narzuconego odgórnie questa. Chodzisz po mieście, robisz, co Ci się podoba, najmujesz się do pracy, mordujesz jubilera:) itp. Widok z pierwszej pespektywy. W mieście napotykasz wielu ludzi, którzy mają własne zajęcia, gdzieś podążają etc. Gra jest prześwietna i znawcom cRPG powinna się spodobać.

3,97 MB 1074 sciagnij
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna >>
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow