Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout
HUB

Ogromne miasto – chyba największe w całej grze, miasto kupców, można tu sporo zarobić jako ochroniarz karawany – zajęcie trudne, ale dobrze płatne. Jest w tym mieście dużo do zrobienia, lecz najpierw mała przestroga – w środku miasta znajduje się stary pijak – zaproponuje ci informacje dotyczące hydroprocesora za grubą kasę – nie daj się zwieść, tak naprawdę nic nie wie. Wpierw idź do lokalnego bossa – Dekkera. Da ci zlecenie morderstwa – możesz donieść władzom bądź wykonać zlecenie, wybór należy do ciebie. Potem kieruj się w stronę siedziby Far Go Traders – tam będziesz mógł przyjąć zlecenie rozwikłania zagadki znikania karawan. Zadanie dosyć trudne, ale nagroda sowita. Jednak w grze występują dwa bardzo skomplikowane zadania – to jest właśnie to drugie, więc je opiszę. Wpierw udaj się do Biblioteki i pogadaj z Beth i popytaj ją o Deathclawy. Poda ci namiary na mutanta imieniem Harold – opowie ci on nieco o tych stworkach, ale na wszelki wypadek pogadaj jeszcze z ghulem kręcącym się po okolicy – jeżeli dobrze poprowadzisz całą rozmowę to zaprowadzi cię on do jaskini potwora, który jest przyczyną zniknięć karawan. Zadanie wykonane.

Fallout 195515,1
HUB - miasto handlu, aby mieć tu władzę niezbędne są pieniądze


Jest jeszcze jedno dosyć ciekawe zlecenie – w jednym z opuszczonych, zrujnowanych domów w śródmieściu znajduje się facet, który jest ewidentnie w złym humorze, jeśli będziesz dla niego odpowiednio miły wyjawi ci dlaczego ma taki podły humor – chodzi o to, że bandyci zajęli jego farmę. Zapisz grę, zaproponuj pomoc, a przeniesiesz się na tą właśnie farmę – walka nie powinna ci sprawić większych problemów. Radzę tu jeszcze zaopatrzyć się u jednego z kupców w tak zwany licznik Geigera – przyda się na potem. Ruszamy dalej.

Boneyard (Gruzy)

Od razu po wejściu do miasta trafiasz do Adyltum – strzeżonej części miasta. W pierwszej kolejności udaj się do Burmistrza Zimmermana – koleś wygląda na podłamanego. Opowie ci o mieście i o tym, że rządzą nim gangi – każdy dla odpowiedniego rejonu. Jeśli będziesz się odpowiednio zachowywał wyjawi ci też, że jego syn został porwany przez jeden z gangów – gang Blade. Twoim zadaniem jest zabić ich przywódczynię. Quest dosyć fajny, ponieważ okaże się, że prawda nie jest do końca taka jak się okazuje, ale to pozostawiam do odkrycia wam:). Następnie pogadaj z dwoma rolnikami – Milesem i Smittym. Poproszą cię o pomoc w naprawie maszyny – dobrych uczynków nigdy dosyć, więc dobrze by było im pomóc. W tym mieście już wszystko zrobione – zależnie od tego jak wykonałeś zadanie z synem burmistrza możesz być albo znienawidzony przez wszystkich, albo tylko przez część, albo wszyscy mogą cię lubić (oprócz tych, których niedawno sprzątnąłeś;)). Teraz powinniśmy skierować nasze kroki do najbardziej klimatycznego miasta w całej grze – do Nekropolis.

Fallout 195705,1
Gruzy - tutaj aż roi się od różnorakich gangów


Nekropolis Miasto ghuli – niezbyt przyjemne (zresztą tak samo jak mieszkańcy), więc omijaj wszystko co się rusza. Od razu po wejściu do miasta szukaj kanału – wejdź do pierwszego lepszego. Dostałeś się pod miasto, do wielkiego labiryntu, w którym łatwo można się zgubić. Poszukaj trochę a znajdziesz przejście do kolejnej części terenów podziemnych; po pewnym czasie trafisz na grupkę ghuli. Ci jednak – w odróżnieniu od wszystkich innych – są wyjątkowo przyjaźnie nastawieni i chcą porozmawiać. Od ich przywódcy dowiesz się, że są w posiadaniu hydroprocesora (!), jednak nie mogą go oddać, ponieważ ich pompa uległa awarii, a bez niego zginą. Masz dwa wyjścia: albo ich zabić i odebrać procesor siłą – wyjście dla typowych zwyrodnialców. Możesz też naprawić ich pompę – wtedy hydroprocesor oddadzą sami, ponieważ nie będzie im potrzebny. Po wykonaniu zadania jak najszybciej wracaj do Krypty 13 – zostało niewiele czasu...

Fallout 195732,1
Nekropolis - miasto śmierci i zniszczenia


Krypta 13 po raz drugi Czeka teraz na ciebie krótki przerywnik filmowy i specjalne odznaczenie. Po zainstalowaniu hydroprocesora porozmawiaj z dowódcą. Niestety sprawy nie wyglądają zbyt wesoło. Otóż okazuje się, że jest jeszcze zagrożenie od przed chwilą rozwiązanego problemu hydroprocesora – mam tu na myśli armię supermutantów. Więcej na ich temat dowiesz się trochę później, na razie zostaniesz poinformowany o celu swojej kolejnej misji. Jedynym plusem jest fakt, że teraz już nie musisz się nigdzie spieszyć.

Fallout 195906,1
Nawet bohater musi czasem odpocząć


Baza Brotherhood Of Steel

Znajduje się na zachodzie mapy. Z zewnątrz wygląda następująco – mała, ogrodzona drutem kolczastym winda na środku pustkowia strzeżona przez dwóch żołnierzy Bractwa. Porozmawiaj z jednym z nich i powiedz, że chciałbyś się do nich przyłączyć. Strażnik jest wyjątkowo miły, więc powie ci co musisz zrobić, abyś został członkiem Bractwa. Musisz udać się do Świątyni Blasku, aby stamtąd zabrać pewną rzecz – rzecz tak zaawansowaną technologicznie, że jest dla ciebie całkowicie obca, rzecz, którą będziesz widział pierwszy raz w życiu – dla ułatwienia dodam, że jest to holodysk. Droga do świątyni jest długa i prowadzi przez góry więc przed wycieczką idź do miasta handlu (HUB) i zaopatrz się w linę i RAD-X’y.

Fallout 195929,1
Bractwo Stali - wejście główne

Fallout - poradnik

<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | następna >>


Przedyskutuj artykuł na forum

Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow