Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Publiczna beta Project V13 w lutym 2012
Znamy pierwsze konkretne informacje dotyczące terminów powiązanych z Project V13. Projekt ten powstaje w studiu Interplay. Ma on być przeniesieniem Fallouta na grunt MMO.

Project V13 zostanie po raz pierwszy oddany do użytku sporej grupie graczy w 2012 roku. „Ta gra z gatunku MMO będzie zawierać mnóstwo niepowtarzalnych cech, które zaprezentujemy jeszcze przed premierą, w ramach publicznej bety w 2012 roku” - zapowiedział prezes Interplaya, Harvey Caen.

Ujawnił też, że Project V13 zostanie oparty na silniku, stworzonym przez załogę Masthead Studios. Jest on wykorzystywany m.in. w produkcji tej ekipy, EarthRise. „Technologia Mastheada jest imponująca, a do tego idealnie pasuje do naszego Project V13” - zapewnia Caen. „Zależy im, by wprowadzić naszą wizję i gameplay na rynek”.

Wciąż nie wiadomo, w jakiej formule Project V13 pojawi się na rynku. Interplay chciałby zapewne wprowadzić tytuł na półki sklepowe jako „Fallout przeniesiony na grunt MMO”. Aby jednak tak się stało, firma musi wygrać proces z Bethesdą o prawa do wspomnianej marki. Jeśli do tego nie dojdzie, omawiany projekt zadebiutuje po prostu jako postapokaliptyczna masówka.

Źródło:
Patryk "Pepsi" Purczyński - gram.pl
Klemens
2010-01-23 12:45:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow