Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Bethesda pozywa Interplay w związku z Fallout MMO
Bethesda Softworks wystąpiła na drogę sądową i 8 września złożyła oficjalny pozew przeciwko firmie Interplay. Oskarżenie dotyczy naruszenia praw do znaku towarowego Fallout. Interplay odpiera zarzuty i twierdzi, że razem z bułgarskim Masthead Studios posiada prawa do produkcji o roboczym tytule Project V13 (gra MMO osadzona w uniwersum Fallout). Ta wiadomość nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem, gdyż już w kwietniu Bethesda zarzuciła Interplay niewywiązanie się z umowy, według której 4 kwietnia 2009 roku prace nad projektem powinny być na zaawansowanym poziomie, a firma miała zabezpieczyć przeznaczone na ten cel fundusze.

Tymczasem wygląda na to, że prace nad Project V13 trwają, nie można tu jednak mówić o stopniu zaawansowanym – co najwyżej pre-produkcyjnym. Mianowicie jedyne elementy jakie do tej pory świadczą o tym, że coś się dzieje w tym temacie, to obrazki koncepcyjne co jakiś czas pojawiające się na sieci. Ostatnio Natiq „Defonten” Aghayev, twórca koncept artów z gry i jednocześnie członek Fallout fan community udostępnił kolejną grafikę tego typu.

Przypominam, że na przyszły rok zaplanowano premierę nowej części serii, Fallout: New Vegas. Oprócz tego pojawiły się też doniesienia o planowanej adaptacji filmowej Fallout.

Źródło:
Katarzyna "Cairine" Pochowska - GRY-OnLine
Klemens
2009-09-11 15:31:11
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow