Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Plotki o drugim DLC do Fallout: New Vegas
Kiedy tylko firma Bethesda napomknęła o DLC do Fallout: New Vegas wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się co najmniej kilku dodatków. Pierwszy z nich, czyli Dead Money pojawił się w grudniu ubiegłego roku na Xboksie 360, a później na pecetach i PlayStation 3. Według serwisu Duck and Cover drugie rozszerzenie nosi nazwę Honest Heart i zostanie ujawnione wkrótce.

Na łamach strony poświęconej serii Fallout pojawiły się trzy obrazki pochodzące podobno ze zwiastuna drugiego pakietu z zawartością do gry studia Obsidian Entertainment. Jeśli wierzyć doniesieniom, film został opublikowany na łamach serwisu YouTube w ukrytej formie i do tej pory nie jest dostępny dla ogółu graczy. Najwyraźniej Bethesda czeka na odpowiedni moment.

Tematyka rozszerzenia jest jeszcze nieznana, chociaż pewną wskazówkę przekazał być może Josh Sawyer ze studia Obsidian Entertainment. Producent zażartował na Twitterze, że „za każdym razem, gdy ktoś pyta go o przyszłe DLC, duch Joshuy Grahama pojawia się na pustyni i straszy jednego tubylca na śmierć.” Cytat brzmi tajemniczo, ale jak donosi ekipa Duck and Cover rozszerzenie może dotyczyć właśnie wymienionej postaci.

Joshua Graham to prawa ręka Caesara i generał, który przegrał bitwę o tamę Hoovera. Po tej porażce brutalny przywódca kazał podpalić Joshuę i zrzucić go do Wielkiego Kanionu. Tak narodziła się legenda Burned Mana (z ang. poparzony człowiek), przemierzającego pustynię w poszukiwaniu zemsty. Bohater miał odegrać ważną rolę w anulowanym projekcie Van Buren (kontynuacja Fallouta w wykonaniu Black Isle). Wzmianka o nim pojawiła się w Fallout: New Vegas.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na komentarz ze strony Bethesdy lub Obsidian Entertainment. Pierwsze rozszerzenie do najnowszego Fallouta zebrało umiarkowane noty, więc powinniśmy spodziewać się co najmniej przyzwoitej treści.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-04-11 19:24:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow