Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Szczegóły na temat pierwszego dodatku DLC do Fallout: New Vegas
Fallout: New Vegas mimo wielu obaw został doskonale przyjęty zarówno przez recenzentów jak i fanów serii. Nie dziwi więc dosyć szybka informacja o dodatku DLC, który ukaże się pod tytułem Dead Money. Niestety w chwili obecnej zapowiedziano wyłącznie ekskluzywne wydanie dla platformy Xbox 360, a to będzie dostępne od 21 grudnia.

W chwili obecnej nie wiadomo czy dodatek będzie kontynuacją przygód kuriera z New Vegas, wiele jednak wskazuje na to, że otrzymamy do dyspozycji zupełnie nową postać. Tym razem, wraz z trzema kompanami, ruszymy na przygodę, której celem będzie odzyskanie legendarnego skarbu Sierra Madre Casino. Przyjdzie nam podróżować po zupełnie nowym obszarze, stawimy czoła innym niż dotychczas przeciwnikom i po raz kolejny podejmiemy szereg ważnych decyzji.

To dosyć enigmatyczna zapowiedź, ale w przypadku takiego tytułu jak Fallout zdecydowanie wzbudzająca emocje. Możliwość eksploracji nowych obszarów, to zdecydowany plus. Mimo, że podstawowa wersja gry starczy na dobre kilkadziesiąt godzin zabawy, to nie ma wątpliwości, że fani mają ochotę na więcej.

Jak wspomniałem na początku, w pierwszym rzędzie dostęp do dodatku będą mieli właściciele platformy Xbox 360, którzy za DLC zapłacą 800 punktów Microsoftu. Posiadacze wersji na PlayStation 3 i PC będą musieli prawdopodobnie trochę zaczekać.

Źródło:
"Rock Alone" - GRY-OnLine
Klemens
2010-11-17 20:07:49
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow