Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fajne gry za darmo. Gry do pobrania

Zapraszamy! W tym dziale znajdują się fajne gry do pobrania. Patche, wersje demo, stare gry rpg, jak również nowości! Oferujemy wszystkie gry za darmo! Pobierz i graj!

Fajne gry do pobrania. Gry za darmo
wg tytułu wg rozmiaru wg ściągnieć malejąco rosnąco
Anachronox

Anachronox jest połączeniem gry akcji i RPG, której fabuła rozgrywa się na kilku odległych światach. Gracz wciela się w postać prywatnego detektywa, imieniem Sylvester "Sly" Boots, któremu w przygodach będą towarzyszyć holograficzna sekretarka, uciekający przed prawem naukowiec oraz wierny robot.

96 Mb 2137 sciagnij
Archangel

Pozycja z gatunku RPG z dynamiczną akcją, w której nowczesna technologia miesza się ze światem legend.

96 Mb 1843 sciagnij
Baldurs Gate

Jedna z najlepszych gier RPG w historii całego gatunku

33 Mb 2448 sciagnij
Battle Mages

Poprawiona wersja demonstracyjna Battle Mages będącej połączeniem strategii czasu rzeczywistego z grą RPG. W grze kontrolujemy głównego bohatera, który jest absolwentem Imperialnej Szkoły Magów Bojowych.

206 Mb 1804 sciagnij
Beyond Divinity

Grywalna wersja demonstracyjna gry Beyond Divinity, znanej również pod nazwą Riftrunner. Demo oferuje początkowy fragment pierwszego aktu gry.

176 Mb 1577 sciagnij
Blades of Avernum

Demo ciekawej gry RPG utrzymanej w klimacie 'fantasy', w której możemy wcielić się bądź w przedstawiciela sił imperialnych, bądź dołączyć do rebeliantów walczących z okrutnym reżimem.

14 Mb 2102 sciagnij
Deus Ex

Gra łącząca cechy RGP i FPP, w której gracz wciela się w postać agenta do zadań specjalnych. Wersja demo zawiera jedną pełną misję, której celem jest unieszkodliwienie francuskich terrorystów, którzy zaminowali Statuę Wolności, oraz misję treningową, pozwalającą na zapoznanie się z zasadą działania poszczególnych broni i wyposażenia dodatkowego. Uwaga: Do uruchomienia wymagana jest wcześniejsza wersja dema!

34 Mb 2044 sciagnij
Devil Whiskey v2.0

Nowe grywalne demo interesującej gry RPG 'Devil Whiskey', która powstała na podstawie popularnej serii gier Bard's Tale.

52 Mb 1734 sciagnij
Diablo

Tak właśnie uważam - Diablo jest tytułem o którym słyszał już chyba każdy i choć zdania są podzielone, ja uparcie twierdze, że Diablo JEST gra RPG.

50 Mb 4210 sciagnij
Diablo 2

Diablo 2 to doskonała kontunuacja swego poprzenika. Gra pod wieloma względami archaiczna (dźwięk, grafika) jednak jej grywalność jest tak wielka, iż wszystkie minusy odchodzą w niepamięć. Diablo 2 polecam kazdemu.

135 Mb 6004 sciagnij
1 | 2 | 3 | 4 | następna >>
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow