Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fajne gry za darmo. Gry do pobrania

Zapraszamy! W tym dziale znajdują się fajne gry do pobrania. Patche, wersje demo, stare gry rpg, jak również nowości! Oferujemy wszystkie gry za darmo! Pobierz i graj!

Fajne gry do pobrania. Gry za darmo
wg tytułu wg rozmiaru wg ściągnieć malejąco rosnąco
Revenant

Połączenie RPG z grą akcji (wzorowane na grze Diablo). Jako Locke D'Averam, wojownik i czarodziej, przemierzasz świat rozprawiając się z napotkanymi przeciwnikami. Na uwagę zasługuje system prowadzenia walki (rzucanie czarów, walka mieczem), dający większą kontrolę i swobodę w wykonywani manewrów niż dotychczasowe rozwiązania.

43 Mb 1089 sciagnij
Sacred

Polska wersja demonstracyjna 'Sacred' - znakomitej gry RPG, stworzonej w podobnej konwencji do kultowego 'Diablo'. Zaczynając rozgrywkę gracz wybiera jednego z 6 dostępnych bohaterów, z których każdy posiada własną charakterystykę, styl walki i umiejętności.

215 Mb 1226 sciagnij
Silent Sentinels

W dodatku Sentinels weterani z II wojny światowej tworzą sekretną organizację. Jej celem jest utrzymanie pokoju w powojennym świecie i walka z odrodzonym wrogiem, znanym z podstawowej wersji gry.

297 Mb 716 sciagnij
Silent Storm

Jest rok 1943. Twoje zadanie: zorganizować międzynarodowy elitarny oddział żołnierzy, zdobyć ściśle tajne informacje wroga oraz sabotować jego plany.

200Mb 821 sciagnij
Soul Reaver 2

Mroczna gra RPG z interesującą i mocno rozbudowaną fabułą, która stanowi kontynuację wątków z pierwszej części. Akcja rozgrywa się w tajemniczej i pełnej magii krainie Nosgoth, rządzonej przez okrutnego wampira, Kaina.

57 Mb 963 sciagnij
Star Wolves Demo

Grywalna wersja demonstracyjna symulacji kosmicznej z elementami RPG, znanej niegdyś pod tytułem "Space Bounty Hunters".

227 Mb 743 sciagnij
Summoner

Wielce obiecujący zwiastun gry akcji łączącej elementy RPG ze sposobem ukazania akcji TPP. Akcja gry toczy się w zaginionym królestwie, które przypomina skrzyżowanie średniowiecznej Japonii z Europą.

66 Mb 800 sciagnij
Throne of Darkness

Akcja gry została oparta na japońskiej mitologii i oczywiście rozgrywa się w Japonii. Gracz kieruje drużyną walecznych Samurajów (na początku trzech), których pierwszą misją będzie wyeliminowanie generała wrogiej armii.

116 Mb 928 sciagnij
Tibia

Tibia jest grą roleplaying online, w której tysiące graczy z całego świata spotykają się codziennie. By upewnić się, że wszyscy mogą się dobrze bawić, CipSoft spodziewa się od wszystkich rozsądnego i przyjaznego zachowywania się.

5.7 Mb 1262 sciagnij
Wars and Warriors: Joan of Arc - Advance

Kolejna, trzecia już wersja demonstracyjna fabularnej gry akcji osadzonej w średniowieczu pt. Wars and Warriors: Joan of Arc. Tym razem jednak autorzy gry oferują jedną z najbardziej rozbudowanych misji, w której Joanna wraz z towarzyszami musi pozbyć wszystkich najemników z północno-zachodniego regionu ówczesnej Francji.

350 Mb 1466 sciagnij
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow