Studio EKO Software opublikowało w sieci nowy materiał poświęcony wydanej w czerwcu grze Warhammer: Chaosbane, a raczej planom na jej dalszy rozwój. Na załączonym do wiadomości wideo twórcy przybliżają nam swoje zamiary na kolejne kilka miesięcy. Tym samym dowiedzieliśmy się, że w Chaosbane pojawią się najbardziej wyczekiwane przez fanów opcje, a już na początku 2020 roku na serwery trafi pierwszy pełnoprawny dodatek do gry.
Po dedykowanych zabawie w trybie endgame Inwazjach i poprawkach dla systemu dobierania przeciwników twórcy zabrali się za oczekiwane przez fanów nowinki. Jeszcze we wrześniu
Chaosbane otrzyma nowy system niekoÅ„czÄ…cych siÄ™ poziomów doÅ›wiadczenia, system craftingu, a także nowe drzewka umiejÄ™tnoÅ›ci. W październiku fani tytuÅ‚u powitajÄ… specjalny tryb permadeath, który – jak Å‚atwo siÄ™ domyÅ›lić – pozwoli grać bohaterem wyłącznie do pierwszej Å›mierci. Obok tego możemy liczyć na nowe wyposażenie, a także pakiet zwierzÄ™cych towarzyszy dla każdego bohatera. Najciekawsze nowinki pojawiÄ… siÄ™ zimÄ… –
EKO Software planuje dodatek fabularny nawiązujący do Tomb Kings, który przeniesie nas do Nehekhary; nowych przeciwników i areny; a także zupełnie nową grywalną postać. Dodatek powinien pojawić się na początku 2020 roku.
Źródło:
"LM" - gram.pl
|
| Klemens
|
| 2019-09-11 19:40:14
|
|
|