Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Po 16 latach z Bethesdy odchodzi czołowy producent. Pracował m.in. nad Skyrimem i Falloutami
Jedna z czoÅ‚owych postaci w Bethesda Game Studios opuszcza firmÄ™. Jak ogÅ‚osiÅ‚ przedwczoraj Jeff Gardiner, po blisko 16 latach spÄ™dzonych w studiu przyszedÅ‚ czas na rozstanie. Gardiner pracowaÅ‚ przy wielu projektach – pomógÅ‚ w produkcji takich tytułów, jak Oblivion i Skyrim z serii The Elder Scrolls; pracowaÅ‚ również nad Fallout 3 i kierowaÅ‚ pracami nad Fallout 4 oraz Fallout 76.

W pożegnalnym poście na Twitterze Gardiner napisał:

Mój czas w BGS dobiegł końca. To była niesamowita podróż [...]. Będzie mi brakowało moich współpracowników i chcę podziękować niesamowitym fanom. Czekajcie na dalsze informacje.

Ostatnim projektem nadzorowanym przez Jeffa Gardinera był Fallout 76. Pierwszy sieciowy Fallout zaliczył fatalny start, spowodowany głównie katastrofalnym stanem technicznym, ale z biegiem czasu grę udało się doprowadzić do przyzwoitego stanu (w dużej mierze dzięki wiernym fanom).

Póki co nie wiemy, gdzie Gardiner znajdzie swój „nowy dom”. Pożegnanie zakoÅ„czone sÅ‚owami stay tuned może zwiastować, że już niedÅ‚ugo poznamy studio, którego szeregi zasili doÅ›wiadczony producent gier wideo.

Źródło:
"Qskan" - GRY-OnLine
Klemens
2021-08-28 10:54:54
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow