Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kurtka inspirowana Death Stranding wyprzedana na pniu, nawet pomimo wyceny na prawie 2 tysiące dolarów
Nie da się ukryć, że mimo stosunkowo wysokiego zainteresowania najnowszą grą Hideo Kojimy, Death Stranding okazało się zawodem zarówno dla wielu graczy, jak i samego wydawcy. Tytuł zebrał skrajne opinie i nie sprzedał się tak, jak oczekiwało tego Sony. Okazuje się jednak, że nawet jeśli powszechny odbiór jest co najwyżej mieszany, to wciąż znajdzie się wielu takich, co to wizję Kojimy uznali za swoiste objawienie.

Kojima Productions postanowiÅ‚o połączyć siÅ‚y z zaprzyjaźnionym producentem odzieży techwear – Akronym – a w ramach kolaboracji odÅ›wieżono jednÄ… ze starszych kurtek i nadano jej wyglÄ…d zbliżony do tego, który oglÄ…daliÅ›my przez wiele godzin podczas zabawy w Death Stranding. Mowa tu przede wszystkim o żółtej kieszeni, która imituje miejsce, w którym bohater przypinaÅ‚ sÅ‚oik z dzieckiem, a także logo firmy Bridges. CaÅ‚ość wyceniono na drobne 1900 dolarów (prawie 8 tysiÄ™cy zÅ‚otych), ale nie przeszkodziÅ‚o to fanom w niemal natychmiastowym wykupieniu caÅ‚ej serii.

Samo techwear charakteryzuje się wysoką wygodą i możliwością dostosowania do każdych warunków atmosferycznych, ale chyba to wciąż nie tłumaczy, dlaczego w zasadzie zwykłą kurtkę wyceniono na prawie 2 tysiące dolarów. Rzućcie okiem na załączoną do wiadomości grafikę, ile bylibyście gotowi zapłacić za tę kurtkę?

Powracając na chwilę do samego Death Stranding, to tytuł jak na razie dostępny jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4, ale jeszcze w tym roku doczeka się wydania na PC.

Źródło:
"LM" - gram.pl

th Kurtka inspirowana Death Stranding wyprzedana na pniu nawet pomimo wyceny na prawie 2 tysiace dolarow 144945,1.jpg
Klemens
2020-04-20 14:49:31
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow