Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fragment zdjęcia z prawdziwego morderstwa w Batman: The Telltale Series - The Enemy Within
Nowy epizod gry Batman: The Telltale Series - The Enemy Within, czyli filmowej przygodówki od studia Telltale Games, będącej sequelem tytułu z 2016 roku, pojawił się nieco ponad tydzień temu. Przez ten czas nie było o nim specjalnie głośno – ot kolejny fragment całości zakończony cliffhangerem. Dziś jednak Internet zawrzał. Wszystko to za sprawą jednego zdjęcia.

Z pozoru nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Po prostu fotografia z napadu na Dom Maklerski w Gotham, analizowana przez Bruce'a Wayne'a i Alfreda. Lecz czy aby na pewno? Części graczy znajoma wydała się sylwetka martwego ochroniarza leżącego przed sejfem. Zaczęli zatem kojarzyć fakty. W końcu jeden z użytkowników Twittera o pseudonimie Bro Team Pill dokonał przerażającego odkrycia. Otóż sposób ułożenia ciała bliźniaczo przypomina inne znane zdjęcie, które obiegło i poruszyło cały świat niecały rok temu – przedstawia ono pierwsze chwile po zabójstwie rosyjskiego dyplomaty Andrieja Karłowa.

Andriej Karłow został zamordowany w Ankarze 19 grudnia 2016 roku podczas otwarcia wystawy Rosja oczami Turków. Od Kaliningradu do Kamczatki zorganizowanej w Centrum Sztuki Współczesnej. Zabójca dyplomaty, 22-letni policjant Mevlüt Mert Altintaş, najprawdopodobniej chciał tym czynem pomścić rosyjską interwencję w Syrii, a zwłaszcza sytuację w Aleppo.

Spora część mediów branżowych i graczy nie kryje oburzenia. Padają słowa, że to co zrobiło Telltale Games jest obrzydliwe, chore, absurdalne i skrajnie nieczułe w stosunku do rodziny zamordowanego człowieka. Niektórym wręcz brakuje słów i całą sprawę kwitują dwoma prostymi słowami - „Jezu Chryste”. Dodają również, że deweloperzy powinni się wstydzić za to, co zrobili. Inni natomiast mają nadzieję, że winowajcy całego zamieszania poniosą odpowiednią karę.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine

th Fragment zdjecia z prawdziwego morderstwa w Batman The Telltale Series   The Enemy Within 165255,1.jpg

th Fragment zdjecia z prawdziwego morderstwa w Batman The Telltale Series   The Enemy Within 165255,2.jpg
Klemens
2017-10-06 16:52:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow