Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano trzecią grę z serii Lineage
Wydane w 1998 roku Lineage było jednym z pierwszych prawdziwych przebojów MMORPG. Pięć lat później zadebiutowała część druga. Teraz nadszedł wreszcie czas na odsłonę numer trzy. Lineage Eternal w pewnym sensie stanowić ma powrót do korzeni cyklu za sprawą zastosowania perspektywy znanej z klonów Diablo. Akcja toczyć się będzie w uniwersum znanym z dwóch poprzednich części. Fabuła opowie o wojnie, podczas której bohaterowie spróbują zakończyć trwające od ponad dwustu lat rządy zła.

Do wyboru będą co najmniej trzy klasy - Wojownika, Maga i Łucznika Żywiołów. Gra skoncentruje się na dynamicznej walce z dużymi grupami wrogów. Zamiast zwykłych potyczek dostaniemy prawdziwe bitwy, wśród których nie zabraknie oblężeń. Postacie graczy zostaną wyposażone w szereg nowych umiejętności ułatwiających współpracę, takich jak np. spuszczanie lin, po których wspinać się będą towarzysze broni. Niektóre przeszkody pokonamy tworząc żywe drabiny z postaci graczy, a napotkawszy przerwany most skorzystamy z linki z hakiem.

Bardzo ciekawie zapowiada się też mechanika walki oparta na systemie „Drag and Hold”. Zamiast klikać na wrogów wykorzystamy myszkę do rysowania linii ataku, co pozwoli na dokładniejszą kontrolę akcji ofensywnych i sprawi, że potyczki będą bardziej angażowały graczy.

Gra tworzona jest z myślą o pecetach i zostanie po raz pierwszy zaprezentowana jutro na koreańskich targach G-Star 2011. Wtedy też prawdopodobnie poznamy planowaną datę premiery.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-09 13:03:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow