Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Trove – wokselowe MMO
Gry oparte na wokselach, by przytoczyć chociażby takie tytuły jak Minecraft czy Cube World, wciąż pozostają w modzie. Tym razem próby stworzenia opartego na klockach świata podejmuje się amerykańskie studio Trion Worlds – deweloper udzielił właśnie pierwszych informacji na temat Trove.

”Nasza wizja Trove była prosta – chcemy stworzyć grę generującą ekscytujące światy, która uczyni przejście przez wnętrze góry równie satysfakcjonującym, co zdobycie jej szczytu, oraz pozwoli społeczności znacząco wzbogacać rozgrywkę”Trion Worlds na temat nowego projektu.

Trove ma wzbogacić gatunek MMORPG. Typowe dla gier fabularnych elementy, jak rozwój postaci, kompletowanie ekwipunku i wykonywanie questów, zostaną rozwinięte o model eksploracji podobny do tego we wspomnianym już Minecrafcie. Zarówno powierzchnia, jak i podziemia świata zostaną wygenerowane losowo, dzięki czemu każdy z nich stanie się w zupełności unikatowy. Na krajobraz rozgrywki wpłyną w ogromnym stopniu gracze, wznosząc samodzielnie zaprojektowane budowle – pojawi się nawet możliwość wzniesienia własnej bazy wypadowej.

Data premiery, jak i lista platform sprzętowych, na których pojawi się Trove pozostają nieznane (choć możemy domyślać się, że na pewno trafi na PC-ty).

Źródło:
"Orlov" - GRY-OnLine
Klemens
2013-11-17 11:32:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow