Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zamknięta beta Guild Wars 2 jeszcze w tym roku. Premiera dopiero w 2012?
W oficjalnym FAQ-u na stronie Guild Wars 2 pojawiła się wzmianka o małych zamkniętych testach, które podobno zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku i pozwolą określić termin rozpoczęcia publicznej bety gry oraz samą datę premiery. To oznacza, że dzieło studia ArenaNet wkracza powoli w finalną fazę produkcji, ale może pojawić się dopiero w przyszłym roku.

Jakiekolwiek wieści o z Guild Wars 2 rozchodzą sie błyskawicznie w społeczności miłośników gry. Martin Kerstein, przedstawiciel studia ArenaNet, postanowił zepsuć humory podekscytowanym graczom, pisząc, że FAQ nie przynosi żadnych nowych informacji na temat daty premiery tytułu, która nadal jest tematem otwartym (gra pojawi się „gdy będzie gotowa”).

Wypowiedź w podobnym tonie padła ze strony Reginy Buenaobra, menedżerki do spraw społeczności. Jej zdaniem ujawnienie planów odnośnie zamkniętej bety dla „przyjaciół i rodzin” nie zmienia stanowiska firmy odnośnie daty wypuszczenia gry. Do tej fazy testów nie będzie można aplikować, więc nie dajcie nabrać się na żadne strony przyjmujące zgłoszenia.

Twórcy przekonują w oficjalnym FAQ-u, że solidne przetestowanie i dopieszczenie tytułu jest konieczne żeby podbić serca graczy. Nie ma co do tego wątpliwości, bo wiele produkcji MMO ucierpiało na zbyt wczesnej premierze. ArenaNet pracuje nad Guild Wars 2 od kilku lat i zapowiada nową jakość – jeśli nie technologiczną, to przynajmniej ideologiczną.

Zamknięta beta dla najbardziej zaufanych ludzi zwykle jest organizowana na kilka tygodni/miesięcy przed szerszymi testami. Z tego względu nadal nie możemy określić kiedy Guild Wars 2 zawita do sklepów, chociaż spadło nieco prawdopodobieństwo, że nastąpi to w tym roku.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-02-13 13:39:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow