Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wystartowała europejska wersja gry MMO Vindictus
Mieszkańcy Starego Kontynentu długo musieli czekać na własną edycję MMO Vindictus. W Korei Południowej tytuł ten zadebiutował w maju 2008 roku, a amerykańska premiera miała miejsce dwanaście miesięcy temu. Teraz jednak nareszcie również my możemy dołączyć do zabawy. Firma Nexon poinformowała bowiem o oficjalnym starcie europejskiej wersji.

Vindictus korzysta z modelu darmowego uzupełnionego dobrowolnymi mikropłatnościami. Zainteresowani tym tytułem powinni udać się na oficjalną stronę, gdzie można dokonać rejestracji i ściągnąć klienta gry.

Tym, co wyróżnia tę produkcję z tłumu MMORPG-ów jest wyjątkowo dynamiczny i brutalny system walki wzorowany na grach akcji. O wyniku starć decyduje głównie zręczność graczy, a nie statystyki ich postaci. Bitwy dodatkowo wzbogaca realistyczna fizyka oraz destrukcja otoczenia. Vindictus zbudowano w oparciu o technologię Source Engine firmy Valve Software. Nie jest to najnowszy silnik, ale twórcom udało się wycisnąć z niego naprawdę dużo, więc całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2011-10-06 10:21:24
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow