Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls V: Skyrim w złocie
Firma Bethesda Softworks ogłosiła, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim uzyskała „złoty” status. Taka wiadomość została opublikowana na łamach oficjalnego bloga studia.

Powyższa informacja oznacza, że prace nad nową odsłoną popularnego cyklu cRPG zostały ostatecznie zakończone. Proces dewelopingu trwał ponad trzy lata, a teraz produkcja w końcu trafiła do tłoczni i zaplanowana wcześniej data premiery jest niemal na pewno niezagrożona.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutuje na rynku 11 listopada bieżącego roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Ze względu na trwające tego dnia Narodowe Święto Niepodległości, polscy gracze tak naprawdę będą mogli oficjalnie zakupić tytuł dopiero 14 listopada. W przyszłym tygodniu warto jednak polować na okazje – niektóre sklepy mogą wystawić produkt na półki nieco wcześniej.

Gra zostanie wydana w naszym kraju przez firmę Cenega po angielsku na konsolach i w pełnej polskiej wersji językowej na PC. W rolach głównych usłyszymy m.in. Piotra Fronczewskiego, Wiktora Zborowskiego, Krzysztofa Kowalewskiego i Henryka Talara. Pojawi się też opcja wyboru oryginalnego języka.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-05 14:10:13
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow