Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Star Wars: The Old Republic - nowe informacje dotyczące wczesnego dostępu do gry
Stephen Reid, starszy menadżer do spraw społeczności firmy BioWare, wyjaśnił kilka kwestii dotyczących wcześniejszego dostępu do gry Star Wars: The Old Republic dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe.

Według niego każdy, kto nie będzie wstrzymywał się z zakupem do zapowiedzianego na grudzień tego roku debiutu i zarejestruje specjalny kod, dostanie szansę wypróbowania tej długo oczekiwanej produkcji zanim trafi na półki sklepowe. Niestety, ze względu na próbę uniknięcia przeciążenia serwerów, proces zostanie przeprowadzony stopniowo. Powinno to zapewnić jak najlepsze wrażenia z zabawy po udostępnieniu tytułu wszystkim nabywcom. O kolejności przydzielania dostępu zadecyduje moment podania unikatowego kodu.

Reid wstrzymuje się na razie z podaniem jakichkolwiek dat uruchomienia tej fazy testów. W znacznej mierze zależy ona od postępu aktualnych prac związanych z wyeliminowaniem wszelkich istotnych błędów oraz liczby złożonych zamówień. Zapewnił, że dokładny termin zostanie ogłoszony kilka dni wcześniej, aby wszyscy zainteresowani mieli możliwość przygotowania się i pobrania klienta gry.

Pozostaje pytanie: jak długo przyjdzie czekać na swoją kolej osobom, które stosunkowo późno złożyły zamówienia? Stephen Reid uspokaja graczy twierdząc, że „powinna to być kwestia dni, a nie tygodni.” Szczegółowe pytania i odpowiedzi dotyczące przedpremierowego zakupu znajdziecie tutaj. Uruchomiono również stronę z zagadnieniami dotyczącymi wcześniejszego dostępu.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-29 11:21:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow