Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sega teasuje Catherine na PC
Wczoraj na steamowej stronie poświęconej aktualizacjom Bayonetty pojawiło się zdjęcie opatrzone tytułem „Baa”. Przedstawia ono najzwyklejszą w świecie owcę – która może wskazywać, że Sega ma w planach wersję Catherine dedykowaną komputerom osobistym. W tej niecodziennej przygodówce studia Atlus z 2011 roku owce odgrywały ważną rolę. W świecie snów, stanowiącym platformowy element rozgrywki, główny bohater nie tylko spotyka innych bohaterów pod postacią tych zwierząt, ale i sam posiada baranie rogi.

Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalna zapowiedź. Sega oprócz zdjęcia nie podała żadnych innych informacji. Głosu w całej sprawie nie zabrał także Atlus. Nie wiadomo więc, kiedy i jakiej wersji mieliby się ewentualnie doczekać gracze pecetowi.

Znamienny wydaje się jednak fakt, że studio Atlus pracuje obecnie nad reedycją omawianej gry – Catherine: Full Body. Jest to odświeżona wersja, jak dotąd zapowiedziana tylko na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Wzbogaci ona produkcję o trzecią bohaterkę, a co za tym idzie kolejną potencjalną ścieżkę fabularną. Premiera w Japonii przewidziana jest na 14 lutego 2019 roku – na razie nie wiadomo, kiedy tytuł pojawi się na Zachodzie.

Warto jeszcze przypomnieć, że oryginalna wersja Catherine ukazała się 10 lutego 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Gra stanowi połączenie przygodówki, dating sima i platformówki. Ta niecodzienna kombinacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy i recenzentów. Przełożyło się to na duży sukces komercyjny, i to nie tylko w Japonii.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-04 13:26:05
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow