Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Rusza zamknięta beta Mythos. Polska wersja gry w drodze
W tym tygodniu wystartowała zamknięta beta Mythos, czyli darmowego sieciowego „hack & slasha”. Joanna Brych, przedstawicielka firmy Frogster Online, poinformowała nas, że polska społeczność miłośników gry jest bardzo aktywna od początku testów. Produkcja na razie jest dostępna po angielsku, ale wkrótce się to zmieni.

Polacy chętnie grają w Mythos, więc na kanałach rozmów często pojawia się nasz język. W trakcie bety dostaniemy polską wersję językową gry, chociaż to nie jedyne atrakcje, których można się spodziewać. Niedługo rozpoczną się różne wydarzenia – organizowane globalnie, ale ze wsparciem rodzimego menedżera do spraw społeczności.

Żeby zapisać się do bety trzeba odwiedzić oficjalną stronę gry i założyć wymagane konto. Kolejne zaproszenia do testów będą rozsyłane co jakiś czas. Oczywiście w zabawie mogą też wziąć osoby, które zdobyły klucze wcześniej.

W samej grze wcielamy się w herosów i przenosimy do świata fantasy, aby wykonywać zadania i zabijać potwory. Co ciekawe już w trakcie wcześniejszych krótkich testów gry jeden z uczestników zabawy zdołał osiągnąć maksymalny poziom doświadczenia (27), ale domyślamy się, że poświęcił na to solidny kawałek swojego życia.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-02-11 11:48:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow