Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Runemaster to nowa gra RPG w klimatach nordyckich na PC
W trakcie Paradox Interactive Convention, czyli corocznej imprezy organizowanej przez tę znaną szwedzką firmę, zapowiedziano dwie nowe gry. Jedną z nich jest czwarta odsłona serii Hearts of Iron, o czym już dzisiaj informowaliśmy. Druga zaś powinna zaciekawić wszystkich fanów RPG-ów utrzymanych w mroźnych nordyckich klimatach. Runemaster, bo pod takim tytułem obwieszczono grę, pozwoli graczom zdecydować o losach świata oraz – jak piszą twórcy – „stać się bohaterami swojej własnej sagi”.

Na razie o Runemaster wiemy niewiele. Producenci zdradzili, że będzie to tytuł z gatunku RPG, charakteryzujący się otwartym światem oraz proceduralnie generowanymi mapami i zadaniami. Ma to gwarantować, że kolejne przechodzenie gry będzie zawsze inne, a co za tym idzie interesujące. Gracze wcielą się w postać bohatera żyjącego w czasach wstrząsów i chaosu, a od ich decyzji zależeć będzie kim śmiałek ostatecznie się stanie – czy wybierze tych, którym zależy na zmianach, a może obroni status quo? Twórcy obiecali możliwość zwiedzenia sześciu różnych światów, zakorzenionych w nordyckiej mitologii: od rozległych lasów Midgardu, po ognie Muspelheim. Zapowiedziano także taktyczny system walki, więc jednym z zadań graczy będzie dowodzenie rekrutowanymi jednostkami, posiadającymi różne umiejętności.

Stworzenie gry RPG jest czymś nowym dla Paradox Development Studio, ale zarazem też marzeniem, które chcieliśmy zrealizować już od długiego czasu. Grywamy w RPG-i w wolnym czasie i ciągle odkrywamy nowe powody, dla których uwielbiamy ten gatunek. To było oczywiste, że prędzej czy później będziemy musieli zaprojektować własną grę tego typu. Runemaster jest tego efektem i jesteśmy przekonani, że nasi fani go pokochają – napisali twórcy w obwieszczeniu o grze.

Wraz z informacją o grze firma Paradox opublikowała krótki filmik, a także kilka screenów i grafik koncepcyjnych. Tytuł zapowiedziano na koniec 2014 roku, a ukazać ma się na systemach Windows, Mac i Linux.

Źródło:
"WildCamel" - GRY-OnLineth Runemaster to nowa gra RPG w klimatach nordyckich na PC 155550,1.jpg

th Runemaster to nowa gra RPG w klimatach nordyckich na PC 155550,2.jpg

th Runemaster to nowa gra RPG w klimatach nordyckich na PC 155551,3.jpg

th Runemaster to nowa gra RPG w klimatach nordyckich na PC 155551,4.jpg

th Runemaster to nowa gra RPG w klimatach nordyckich na PC 155551,5.jpg
Klemens
2014-01-24 15:54:56
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow