Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Przetestuj Age of Conan przez 7 dni za darmo
Firma FunCom nie ustaje w wysiłkach ukierunkowanych na zwiększenie populacji w jednym ze swoich flagowych produktów, Age of Conan. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, przygody barbarzyńcy z Cymerii, autorstwa Roberta E. Howarda, nie cieszą się takim powodzeniem jak przykładowo ich papierowy pierwowzór. A przynajmniej nie takim, jakiego oczekuje kierownictwo FunComu.

Dlatego właśnie „do łask” powraca darmowy trial – przez 7 dni od momentu rejestracji możemy przemierzać świat Conana bez żadnych opłat. Oczywiście, zostały narzucone pewne ograniczenia, m.in. brak możliwości handlu czy wysyłania maili w grze, jednak nie powinny one umniejszyć przyjemności z rozgrywki. Dzięki tej ofercie nowi gracze mają szansę wyrobienia sobie opinii o Hyborian Adventures, natomiast ci, którzy już zetknęli się z grą mogą rzucić okiem na nowe funkcjonalności i usprawenienia, które pojawiły się w grze od czasu ich ostatniej wizyty.

Przypomnijmy także, iż całkiem niedawno zapowiedziano pierwszy, oficjalny dodatek do Age of Conan, zatytułowany Rise of the Godslayer, który na rynku powinien zadebiutować w przyszłym roku. Podobnie jak podstawowa wersja gry, jest on inspirowany prozą Howarda – w tym wypadku „bazą wypadową” jest opowiadanie Wieża słonia. Rise of the Godslayer m.in. powiększa dostępne dla graczy obszary o nowe lokacje oraz całkowicie nową krainę – Empire of Khitai, dodając także grywalną rasę, mieszkańców tego imperium.

Wspomniany wcześniej trial można pobrać z tej strony – dostępny jest także dla europejskich (w tym również polskich) serwerów.

Źródło:
Maciej "Elrond" Myrcha - GRY-OnLine
Klemens
2009-10-13 16:01:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow