Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Project Icarus = BioShock: Infinite
Irrational Games zaprezentowało światu swoją nową grę, która, ku zaskoczeniu wielu, jest spin-offem cyklu BioShock. Znamy pierwsze szczegóły, platformy docelowe, datę premiery. Pokazano także trailer oraz screeny.

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich części serii BioShock jest lokacja, w której rozgrywa się akcja gry, jak również same realia. Otóż w BioShock: Infinite zostajemy przeniesieni do początku XX wieku na teren fikcyjnego, podniebnego miasta o nazwie Columbia. Głównym bohaterem będzie Booker DeWitt – były detektyw, który po tym, jak wyrzucili go z pracy, zajmuje się przyjmowaniem różnych prac zleconych, dlatego też udaje się do wspomnianej metropolii w celu wykonania powierzonego mu zadania. Towarzyszyć mu będzie Elizabeth, której unikatowe umiejętności okażą się niezbędne w wielu sytuacjach.

Columbia rządzi się swoimi prawami, jednak w istocie znajdziemy w niej wiele podobieństw do podwodnego Rapture. Nadzoruje ją pewna, bliżej nieokreślona organizacja, która porywa mieszkańców i więzi ich. Na naszej drodze stanie cała masa wrogo nastawionych postaci (w tym wrogów powstałych w oparciu o Big Daddych znanych z BioShocka 1 i 2), które będziemy zmuszeni eliminować. Naszym zadaniem jest ich zwalczyć, czego dokonujemy przy pomocy takich narzędzi eksterminacji, jak strzelby oraz karabiny snajperskie. Nie mogło również zabraknąć mocy znanych z poprzedniczek – np. telekinezy, jak również nowych – m.in. dodano możliwość obezwładniania przeciwników za pomocą uprzednio wezwanych kruków.

Warto zaznaczyć, że gra bazuje na najnowszej wersji Unrel Engine 3. Data premiery została wyznaczona, niestety, dopiero na 2012 rok. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło:
Adam "Harpen" Berlik - gram.pl
Klemens
2010-08-13 07:46:16
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow