Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Plotki o Fable III w sieci
W Internecie pojawiła się plotka o pracach nad trzecią częścią rewelacyjnej gry z gatunku cRPG – Fable. Wszystkiemu winien jest coraz popularniejszy serwis Twitter.com.

„Dobranoc wszystkim. Poproszono mnie o podkładanie głosu przy produkcji Fable 3 – taką krótką notkę zostawił na „ćwierkaczu” Jonathan Ross, prezenter radiowy oraz gwiazda brytyjskiej telewizji BBC, w której prowadzi talk show. Na razie nie wiadomo jednak, czy jego słowa są prawdą – ani LionHead Studios, producent gry, ani jej wydawca, Microsoft, nie zająknęły się do tej pory słowem na temat trzeciej części Fable.

Warto wziąć pod uwagę, że wpis na Twitterze pojawił się po gali rozdania nagród BAFTA, gdzie autor wpisu zapewne spotkał się z Peterem Molyneux. Fakt ten dość pozytywnie wpływa na wiarygodność tej informacji. W sieci trwają jednak spekulacje, że wypowiedź Rossa dotyczyła po prostu kolejnego dodatku do drugiej części gry.

Sam Twitter coraz częściej jest wykorzystywany przed twórców gier i osoby z branży do komentowania i zapowiadania nowości i niektórych tytułów gier. Popularny serwis jako główne źródło komunikacji z fanami wybrało między innymi id Software, publikując na nim krótkie notki dotyczące prac nad poprawianiem błędów otwartej bety Quake Live.

Źródło:
Maciej "guandi" Śliwiński - GRY-OnLine
Klemens
2009-03-11 21:03:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow