Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwsze szczegóły na temat fabuły Bioshock 2
O tym, że jedna z najbardziej klimatycznych i niesamowitych gier 2007 roku doczeka się sequela, po raz pierwszy oficjalnie dowiedzieliśmy się przed mniej więcej rokiem. Niewiele do tej pory było wiadomo o tym, co przyniesie Bioshock 2. Aż do dzisiaj.

W mrocznych i wilgotnych czeluściach Internetu wystartowała flashowa strona www wyraźnie powiązana ze światem Bioshocka. Krótko mówiąc – ruszyła kampania przygotowująca graczy na nadejście Sea of Dreams. Po wejściu na stronę zatytułowaną There’s Something In The Sea oczom odwiedzających ukazuje się mapa świata, z zaznaczoną irlandzką miejscowością Liscannor Bay. Z wycinka gazetowego dowiadujemy się, że siedmioletnia Maura została uprowadzona przez tajemniczego napastnika z czerwonym światełkiem na głowie. Zrozpaczeni rodzice chcą odzyskać córkę i oczekują na jakiekolwiek informację od porywacza. Tymczasem na plaży jeden z rybaków znalazł dziwną figurkę… czyżby przedstawiała tajemniczego kidnapera?

Wiemy jeszcze jedną ważną rzecz – pierwszy Bioshock rozgrywał się w 1960 roku, tymczasem we fragmencie gazety wyraźnie widać datę 1967, czyli Bioshock 2 będzie najprawdopodobniej sequelem, a nie prequelem, jak wcześniej zakładano. Niezmiernie ciekawym jest, cóż takiego wymyślają chłopaki z 2K Marin. Czyżby wyjście na powierzchnię? I jak się do tego ma pierwszy, króciutki zwiastun gry, który pojawił się w październiku? Możemy chyba spokojnie założyć, że tamta dziewczynka to Maura. Ale czy Maura jest jedną z Siostrzyczek? Atmosfera się zagęszcza i przed jesienną (październikową?) premierą gry jeszcze niejedna rzecz podniesie nam ciśnienie. Czekamy!

Źródło:
Filip "fsm" Grabski - GRY-OnLine
Klemens
2009-03-06 17:37:32
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow