Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji językowej Dragon Age: Początek
Rodzima lokalizacja gry Dragon Age: Początek będzie najprawdopodobniej największym przedsięwzięciem tego typu w historii naszego kraju. Wystarczy wspomnieć, że w pracach nad nią wzięło udział 80 aktorów, którzy nagrali na jej potrzeby ponad milion słów. Wczoraj, dzięki uprzejmości polskiego oddziału firmy Electronic Arts, polscy fani gry otrzymali okazję zapoznania się z kilkoma próbkami, pokazującymi czego możemy się spodziewać po polskiej wersji Dragon Age.

Nagrania można znaleźć na łamach oficjalnego bloga społeczności fanów gier BioWare, w tym Dragon Age: Początek oraz Mass Effect 2http://bioworld.ea.pl/. Opublikowane kwestie wypowiadane są przez jedną z głównych bohaterek gry, Morrigan, w której rolę wcieliła się aktorka Monika Szalaty. Trzeba przyznać, że całość brzmi zbyt teatralnie, lecz z pewnością jest to efekt wyrwania wypowiedzi z kontekstu oraz braku tła i całej oprawy graficznej. Miejmy nadzieję, że końcowy efekt będzie bardziej przekonywujący.

Przypominamy, że Dragon Age: Początek zadebiutuje na rynku w październiku bieżącego roku. Wówczas też odbędzie się polska premiera gry, za której przeprowadzenie odpowiedzialny jest oczywiście rodzimy oddział Electronic Arts. Pełnej lokalizacji poddana zostanie nie tylko wersja na PC, ale także edycje na konsole: Xboksa 360 i PlayStation 3. Warto przy okazji rozwiać wszelkie obawy posiadaczy obu tych urządzeń – BioWare zrobiło wszystko, by jak najlepiej dostosować swoje dzieło pod kątem obu platform. Z tego też powodu opracowano specjalny interfejs.

Źródło:
Piotr "Jiker" Doroń - GRY-OnLine
Klemens
2009-07-17 20:32:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow