Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Piętnasty dodatek do gry EVE Online - Crucible - zadebiutuje 29 listopada
Firma Crowd Control Productions poinformowała, że piętnaste, jubileuszowe rozszerzenie do gry MMO EVE Online zatytułowane Crucible ukaże się 29 listopada. Zdaniem twórców wprowadzi ono wiele istotnych zmian, które powinny usatysfakcjonować wszystkich graczy.

Do tej pory nie poznaliśmy dokładnej zawartości planowanej aktualizacji, ale studio CCP ujawnia stopniowo za pośrednictwem oficjalnej strony dodatku informacje na temat kolejnych planowanych modyfikacji. Z zapowiedzi wynika, że w grze EVE Online zostaną wprowadzone między innymi doki różniące się wyglądem w zależności od kontrolującej je frakcji oraz nowe statki kosmiczne. Przekształcono także dotychczasową flotę, aby poprawić balans rozgrywki i zmusić graczy do ponownego przemyślenia taktyki w trakcie bitew.

Wielu starych wyjadaczy powinny usatysfakcjonować dodatkowe moduły oraz sprzęt do zdobycia. Twórcy obiecują rozwiązanie przynajmniej części ze zgłaszanych błędów – łącznie gra doczeka się ponad 30 poprawek dotyczących grafiki, interfejsu oraz mechaniki zabawy. Obejmą one zmianę kroju czcionki na bardziej czytelny, nowy wygląd mgławic, zwiększoną wydajność w trakcie starć kilkuset statków kosmicznych oraz wiele innych modyfikacji.

Kolejne rozszerzenie jak zwykle będzie dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy abonamentu.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-16 13:39:18
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow