Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pathfinder Online - gra MMO na podstawie papierowego RPG-a
Przedstawiciele zespołu Goblinworks ogłosili, że wraz z firmą Paizo pracują nad Pathfinder Online, czyli grą należącą do gatunku MMORPG. Przeniesie ona papierowego RPG Pathfinder na grunt wieloosobowej sieciowej rozgrywki.

Pathfinder Online zaprowadzi graczy w niezwykły świat fantasy wypełniony mieczami, czarami oraz wieloma przygodami w królestwie zamieszkałym przez tysiące rywalizujących ze sobą postaci. Otrzymamy możliwość wcielenia się w wojowników, łotrzyków, kleryków oraz dowolną inną klasę dostępną w oryginalnym Pathfinderze. Chętni będą mogli nawet stworzyć swoją własną.

Rozgrywka nie będzie zaskakiwać niczym niezwykłym. Gracze będą eksplorować lochy i ruiny wypełnione potworami oraz cennym łupem. Uczestnicy zabawy otrzymają możliwość budowania tętniących życiem miast, zamków i rynków. Handel stworzonymi i zdobytymi przedmiotami ma być jedną z kluczowych cech Pathfinder Online. Wprowadzone zostaną też bitwy prowadzone z użyciem wielkich armii w celu odbicia terytorium znajdującego się pod kontrolą wroga lub pokonania potworów.

Gracze będą mogli zmieniać świat poprzez walkę o surowce, ziemię i uzyskanie militarnej potęgi. Twórcy opisują grę jako połączenie sandboksa i klasycznego tytułu z gatunku MMO pokroju World of Warcraft. Społeczności budowane w grze będą się rozciągać od kilkuosobowej drużyny po wielotysięczny naród.

Szef studia Goblinworks, Ryan S. Dancey wyjawił, że od lat chciał współpracować z firmą Paizo nad stworzeniem projektu związanego z Pathfinderem. „Moim zadaniem jest przeniesienie niezwykłego doświadczenia, jakim jest sesja w papierowego Pathfindera na grunt MMO oraz zaoferowanie graczom nowego sposobu przebywania w świecie Golarion” – powiedział Dancey.

Aktualnie planuje się stworzenie tylko wersji na PC. Model płatności ma być czymś pomiędzy darmowym dostępem, a abonamentem. Oznacza to, że gracze będą mieli wybór: albo uiszczają comiesięczną opłatę (otrzymują wtedy dostęp do wszystkiego), albo pozostają przy darmowym koncie i płacą za wybrane przez siebie udogodnienia. Warto zaznaczyć jednak, że są to bardzo wczesne plany i wszystko w tej kwestii może ulec zmianie.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-23 20:46:16
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow