Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Milion egzemplarzy gry Dragon Age II w rękach graczy
Lada dzień minie miesiąc od premiery Dragon Age II, jest to więc idealny moment na podsumowania. Podobnego zdania jest firma BioWare, która ujawniła wyniki sprzedaży swojego dzieła.

Okazuje się, że gra w ciągu dwóch tygodni od swojego debiutu na rynku sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy na całym świecie. Twórcy chwalą się, że wynik ten został osiągnięty szybciej niż w przypadku pierwowzoru, co dobrze wróży na przyszłość. Dragon Age: Początek przez dwa miesiące znalazł bowiem 3.2 miliony nabywców. Szansa na przebicie tego osiągnięcia stała się jak najbardziej realna.

Dragon Age II poradził sobie lepiej od swojego poprzednika także w Polsce. Tylko w trakcie premierowego weekendu sprzedano ponad dziesięć tysięcy kopii, co jak na rodzime realia jest bardzo dobrym wynikiem. Biorąc pod uwagę dużą popularność pecetów na naszym rynku, to właśnie komputerowa wersja wydaje się być tą najbardziej rozchwytywaną (choć oficjalne dane w tej sprawie nie zostały ujawnione).

Dragon Age II został tym samym bardzo dobrze przyjęty, mimo licznych obaw fanów pierwowzoru. Sequel przynosi bowiem ze sobą pewne zmiany. Z góry predefiniowany bohater (możemy wybrać jedynie jego płeć), system dialogów oparty na ikonach nastawienia, czy korekty wprowadzone do samej walki nie nastrajały zbyt optymistycznie.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-04-06 12:14:39
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow