Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Międzyserwerowe raidy w najnowszym patchu do World of Warcraft. Obniżka cen dodatków
Wygląda na to, że firma Blizzard nie dała za wygraną i zamierza powalczyć o dusze fanów gier MMORPG różnymi sposobami. Amerykańskie przedsiębiorstwo ogłosiło obniżkę cen na dodatki do World of Warcraft w Europie, a także ujawniło plany dotyczące organizowania raidów między serwerami.

Amerykańska firma ujawniła plany dotyczące dalszego ułatwiania graczom znajdywania grupy na raidy. Patch 4.3.2 ma pozwolić na konstruowanie drużyn za pomocą systemu Real ID, które będą mogły następnie skorzystać z Raid Findera (wybrać się wspólnie do instancji raidowej), odwiedzić jeden z klasycznych lochów lub dołączyć do Battlegroundów. Przedstawiciele firmy Blizzard zaznaczyli jednak, że nie będzie możliwości wejścia do wersji normalnej lub heroicznej raidu Dragon Soul przy użyciu nowego systemu.

Obniżka dotyczy dwóch ostatnich dodatków do World of Warcraft, czyli Wrath of the Lich King oraz Cataclysm. Ten pierwszy został przeceniony na 19,99 euro (około 90 złotych), a drugi na 29,99 euro (około 135 złotych). Niższe ceny obowiązują zarówno w sklepie Blizzarda, jak i w handlu detalicznym. Warto jednak zaznaczyć, że lokalni dystrybutorzy mogą oferować wspomniane dodatki jeszcze taniej, więc warto przed zakupem rozglądnąć się po sklepach.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2012-01-08 19:05:07
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow