Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mass Effect 3 z trzema trybami kampanii
Za sprawą pomyłki kogoś z firmy Microsoft wewnętrzna beta Mass Effect 3 udostępniona została ludziom, którzy wcześniej zgłosili chęć wzięcia udziału w testach nowej aktualizacji Xbox Live. Gdy wyszło to na jaw, błąd został szybko naprawiony, ale przez ten czas fani zdążyli dowiedzieć się m.in., że gra zawierać będzie trzy tryby rozegrania kampanii – zręcznościowy, fabularny i RPG.

Tryb zręcznościowy zaprojektowano oczywiście dla osób preferujących gry akcji. Wybierając go otrzymamy średni poziom trudności walki, a podczas rozmów nasze kwestie wybierane będą automatycznie. W zaprojektowanym dla ludzi dbających jedynie o scenariusz trybie fabularnym dostaniemy niski poziom trudności i pełną swobodę podczas dialogów. Z kolei w trybie RPG znajdziemy średni poziom trudności i sami zdecydujemy o przebiegu konwersacji.

Poproszeni o komentarz ludzie z BioWare stwierdzili, że ten element wciąż znajduje się we wczesnej fazie produkcji i wiele może jeszcze ulec zmianie. Celem jest takie zaprojektowanie gry, by mogła zaspokoić oczekiwania wielu grup graczy, zarówno miłośników strzelanek oraz RPG-ów, jak i ludzi, którzy lubią serię Mass Effect głównie z powodu rozbudowanej warstwy fabularnej.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-06 18:31:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow