Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mass Effect 3 - wysyp informacji i film animowany
Najnowszy numer magazynu Game Informer przyniesie pierwsze konkrety na temat Mass Effect 3. Na szczęście nie musimy czekać, aż pismo trafi do sprzedaży, ponieważ wyciekło już sporo zawartych w nim informacji.

Historia rozpocznie się na Ziemi, gdzie Shepard będzie sądzony za to, co zrobił w dodatku Arrival. Jedną z rozpraw przerwie inwazja Żniwiarzy na planetę. W prologu uciekniemy na pokład Normandii i rozpoczniemy gromadzenie sojuszników oraz walkę z najeźdźcami. Wśród naszej załogi znajdziemy postacie takie jak Liara, Garrus, James Anders oraz Kaiden lub Ashley. Artykuł sugeruje, że z ostatniej dwójki pojawi się tylko jedna osoba i zapewne zależeć to będzie od naszych wcześniejszych decyzji.

Ponadto może się spodziewać powrotu Wrexa, Legionu, Mordina oraz Andersona, choć nie wiadomo czy będą oni członkami naszej drużyny. Gra zaoferuje też interaktywny komiks „Poprzednio w Mass Effect”. Dzięki niemu będziemy mogli ukształtować poprzednie wydarzenia, jeśli nie zdecydujemy się na wykorzystanie pliku z zapisanym stanem gry z dwóch pierwszych odsłon cyklu. W fabule sporą rolę odegra Człowiek Iluzja. Wiemy też, że organizacja Cerberus będzie się starała zabić Sheparda.

BioWare posłuchało głosów krytycznych graczy i dlatego w Mass Effect 3 znacznie rozbudowane zostaną elementy RPG. Dostaniemy też większe drzewka umiejętności, a wszystkie moce będą mogły być wielokrotnie rozwijane. Uzbrojenie przypominać będzie to z drugiej części cyklu. Powróci możliwość modyfikacji naszego arsenału i dodawania nowych celowników czy luf. Wszystkie zmiany wpłyną zarówno na wygląd, jak i możliwości ofensywne naszego sprzętu.

Twórcy szykują szereg różnych zakończeń. Finał całej historii będzie w dużym stopniu zależał od tego, kogo będziemy mieli w swojej drużynie i jakich sojuszników uda nam się pozyskać. Z ciekawszych rzeczy warto jeszcze wymienić to, że żołnierz będzie mógł nosić cały arsenał na raz, podczas gdy w przypadku innych klas pojawią się ograniczenia ilościowe. Nie znajdziemy za to żadnych broni, których używanie wymagać będzie konkretnej profesji. Na koniec potwierdzono, że Mass Effect 3 nie zaoferuje trybu multiplayer.

Fani cyklu mają również inne powody do radości. Przed kilkoma dniami zapowiedziano Mass Effect Deception autorstwa Williama C. Dietza, czyli kolejną powieść osadzoną w tym uniwersum. Ponadto BioWare ujawniło, że trwają prace nad filmem animowanym bazującym na tej licencji, którego premiera nastąpi latem przyszłego roku.

Źródło:
Wiktor "Adrian Werner" Ziółkowski - GRY-OnLine
Klemens
2011-04-08 09:51:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow