Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mass Effect 2 - więcej o imporcie save'ów z ME1
Przez ostatnich kilka miesięcy byliśmy świadkami sprawnie przeprowadzanej przez BioWare kampanii marketingowej. Zarówno dziennikarze, jak i gracze, regularnie byli bombardowani kolejnymi wiadomościami dotyczącymi Mass Effect 2 – kontynuacji słynnego kosmicznego action/RPG z 2007 roku.

Powoli nadchodzi kres tych działań. Nareszcie, po wielu miesiącach oczekiwań, tytuł już 29 stycznia trafi na półki europejskich sklepów. Natomiast mieszkańcy Stanów Zjednoczonych w grę zaopatrzyć mogą się od dziś. Dzięki temu, do sieci trafiają już pierwsze – nie tylko pochlebne – opinie na temat niektórych rozwiązań znajdujących się w grze.

Między innymi okazuje się, że osoby pozbawione stanów gry z pierwszej części cyklu zostały potraktowane nieco po macoszemu. Zgodnie z zapowiedziami, w tym wypadku gracz miał mieć możliwość szybkiego ustalenia najważniejszych decyzji Shepharda z Mass Effect. Niestety, znajdujący się w drugiej odsłonie serii quiz nie zawiera wszystkich wyborów jakie przyszło podjąć bohaterowi w pierwszej części. Z tego wynika, że część decyzji została w tym wypadku z góry zaprogramowana przez twórców.

Z pewnością to niedopatrzenie nie zepsuje całkowicie radości z zabawy, jednak nieszczęśnicy, którzy w międzyczasie stracili swoje stany gry (albo drugą część sprawdzą na innej platformie), zostaną pozbawieni pełnego wpływu na wcześniejsze losy głównego bohatera.

Źródło:
Grzegorz "Gambrinus" Bobrek - GRY-OnLine
Klemens
2010-01-26 21:39:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow