Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Książkowy prequel Dragon Age: Początek w październiku
Dragon Age: Początek, nowa produkcja studia BioWare, doczeka się prequela w formie książki. Wyjdzie on spod pióra scenarzysty wspomnianej gry. Premiera w październiku.

W maju firma Electronic Arts ujawniła, że trwają prace nad papierowym RPG Dragon Age: Początek. Natomiast teraz dowiedzieliśmy się, iż w październiku do polskich księgarń trafi książkowy prequel nowego dziecka studia BioWare, zatytułowany Dragon Age: Utracony tron.

Jego wydaniem zajmie się Fabryka Słów, która na swojej oficjalnej stronie internetowej zaprezentowała opis fabularny:

„Kiedy matka młodego Marica, ukochana Królowa Rebeliantka, zostaje zdradzona i zamordowana przez niewiernych szlachciców, ten musi poprowadzić armię i podjąć próbę uwolnienia królestwa spod jarzma obcego tyrana.

Poddani żyją w strachu, dowódcy armii uważają Marica za słabego chłopca, a jego jedynym sojusznikiem jest Loghain - młody banita, który uratował księciu życie oraz Rowan - piękna wojowniczka, przyrzeczona mu od urodzenia na żonę. Otoczony przez zdrajców i szpiegów Maric musi nie tylko przeżyć, ale wypełnić swoje przeznaczenie: uwolnić Ferelden i przywrócić swój ród na utracony tron.”


Dragon Age: Utracony tron to literacki debiut Davida Gaidera. Jest on autorem scenariusza gry komputerowej Dragon Age: Początek, a poza tym pracował nad takimi tytułami, jak Baldur's Gate 2: Cienie Amn, Star Wars: Knights of the Old Republic i Neverwinter Nights.

Źródło:
Adam "Harpen" Woźny - gram.pl
Klemens
2009-09-07 19:53:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow