Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Imponujące wyniki sprzedaży World of Warcraft: Cataclysm
Firma Blizzard Entertainment ogłosiła w oficjalnej notce prasowej, że World of Warcraft: Cataclysm – trzeci już dodatek do ich flagowego tytułu MMORPG – w ciągu miesiąca od premiery sprzedał się w liczbie ponad 4.7 miliona egzemplarzy na całym świecie.

Nie dawniej jak miesiąc temu informowaliśmy Was, że Cataclysm według danych firmy z Irvine został najszybciej sprzedającą się grą na platformie PC. Tytuł debiutując 7 grudnia ubiegłego roku zdołał znaleźć 3.3 miliona nabywców w ciągu 24 godzin od chwili premiery. Warto również wspomnieć o przekroczeniu liczby 12 milionów aktywnych kont, które miało miejsce miesiąc przed premierą World of Warcraft: Cataclysm.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że trzeci dodatek do obecnie najpopularniejszego płatnego MMORPG znalazł się na czwartym miejscu najchętniej kupowanych gier na PC w Wielkiej Brytanii w 2010 roku. Niewątpliwie jest to wielki sukces zważywszy na fakt, że gra miała niespełna miesiąc na osiągnięcie tego wyniku.

„Stworzyliśmy tysiące nowych questów, wprowadziliśmy nowe tereny oraz gruntownie przerobiliśmy już dostępne sprawiając tym samym, że World of Warcraft: Cataclysm stał się największym i najambitniejszym dodatkiem nad jakim kiedykolwiek pracowaliśmy. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni reakcją na nasz najnowszy produkt i chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom World of Warcraft za pasję i wsparcie oraz za to, że uczynili Cataclysm tak wielkim sukcesem” – pisze w oficjalnej notce prasowej Mike Morhaime, szef i współzałożyciel Blizzard Entertainment.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-01-11 09:17:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow