Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Guild Wars 2 - wysyp informacji o profesji Nekromanty
Twórcy Guild Wars 2 nie ustają w prezentowaniu kolejnych szczegółów na temat swojego dzieła. Tym razem na oficjalnej stronie ujawniono kolejną klasę postaci dostępną do wyboru w tej grze MMO. Najnowsza aktualizacja dotyczy Nekromanty (ang. Necromancer), a wraz z informacjami na jego temat zaprezentowano też kilka nowych screenów i materiałów filmowych.

Nekromanta jest magiem używającym mrocznych zaklęć przyzywających umarłych. Żywi się energią życiową, którą gromadzi poprzez atakowanie i zabijanie przeciwników. Innymi słowy wysysa on wszelkie oznaki życia dla własnych korzyści, rosnąc w siłę i zwiększając swoją odporność. Nie jest łatwo tę postać zabić, gdyż nawet po utracie wszystkich sił życiowych może dalej walczyć jako duch - umożliwia jej to umiejętność Death Shroud. Gdy w tej postaci Nekromancie uda się pokonać przeciwnika, to odradza się ponownie we własnym ciele z pewną ilością energii.

Oprócz tego Nekromanta może się oczywiście pochwalić zestawem unikatowych zdolności, wśród których można wymienić tzw. Studnie (ang. Wells). Są to trwałe zaklęcia działające na obszarze dookoła Nekromanty (potocznie nazywane buffami). Jednocześnie można aktywować tylko jedną Studnię, pomimo że występuje wiele ich rodzajów. Przykładowo umiejętność Well of Blood przyspiesza regenerację zdrowia wszystkich sojuszników znajdujących się w zasięgu naszego bohatera.

Ważną rolę ma odgrywać możliwość przyzywania nieumarłych Sługusów (ang. Minions) walczących u boku Nekromanty. Wśród szeregu dostępnych Sługusów przywołać możemy takiego, który będzie nas leczył w czasie walki. Z kolei będąc w trudniejszej sytuacji można zdecydować się na uśmiercenie przywołanego stwora, co doda nam pewną ilość energii życiowej.

Warto zajrzeć też pod ten adres, gdzie można znaleźć nowe screeny i tapety na pulpit poświęcone postaci Nekromanty, ale też kilka filmików prezentujących w akcji niektóre z jego umiejętności bojowych. Po prześledzeniu wszystkich informacji już teraz można powiedzieć, że ta klasa zapowiada się na jedną z najwytrzymalszych w Guild Wars 2.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2010-08-26 11:49:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow