Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gram.pl - beta-testy oraz oficjalna data premiery!
Do premiery gram.pl zostało już niewiele czasu! Co kilka dni CD Projekt informuje o kolejnych usługach jakie znajdą się na gram.pl. Dotychczas pojawiły się informacje o dożywotniej gwarancji, sklepie internetowym i dziale gier używanych.

Tymczasem dzisiaj CD Projekt ogłosił, że poszukuje grupy wybrańców, którzy przez tydzień czasu będą mogli jako pierwsi testować gram.pl, przekazując swoje sugestie i rady twórcom.

"Chcemy aby platforma gram.pl była jak najbardziej przyjazna użytkownikom. Poprzez fazę zamkniętych beta-testów pragniemy wysłuchać opinii graczy, ich uwag i spostrzeżeń. W związku z chęcią dopracowania naszej platformy postanowiliśmy przesunąć planowaną na koniec września premierę gram.pl. Mogę juz teraz ogłosić oficjalnie, że gram.pl wystartuje pełną parą 6 października!" mówi Marcin Marzęcki, Kierownik Marketingu CD Projekt.

Chętnych do wzięcia udziału w beta-testach zapraszamy na stronę www.gram.pl - wystarczy wejść pod wskazany link i pozostawić swój adres e-mail. Firma CD Projekt skontaktuje się wybranymi użytkownikami!
Simon
2005-09-15 20:14:27
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow