Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 76 - w grze wybuchły walki między abonentami Fallout 1st i resztą graczy
Niecały tydzień temu Bethesda ogłosiła wprowadzenie dodatkowego abonamentu dla posiadaczy Fallouta 76 o nazwie Fallout 1st. Każdy, kto zdecyduje się uiścić opłatę w wysokości 63 złotych miesięcznie (lub 499 złotych za rok), uzyskuje dostęp do funkcji, o które wielu graczy prosiło od dawna. Wśród nich znajdują się między innymi prywatne serwery. Niezadowolenie z takiego obrotu spraw wywołało niespodziewane skutki. Na Reddicie pojawił się post informujący, że między posiadaczami abonamentu a pozostałymi użytkownikami mają miejsce walki.

Jeden z użytkowników Reddita zwrócił uwagę na wydarzenia, jakie mają miejsce w czasie rozgrywki w trybie przygodowym. Osoby posiadające abonament Fallout 1st stały się celem ataków ze strony innych graczy. Rozpoznanie opłacającego usługę jest stosunkowo łatwe. Każdy, kto zdecydował się na jej wykup, otrzymał między innymi ekskluzywne ikony oraz elementy kosmetyczne.

Nie zabrakło także głosów z drugiej strony barykady – osoby nieopłacające abonamentu również skarżą się na ataki ze strony posiadaczy usługi Fallout 1st.

Za względu na charakter trybu przygodowego „wojna” ta nie wyrządza nikomu wielkich strat. W tym wariancie rozgrywki bowiem obrażenia są minimalizowane do zera, jeśli gracz nie zdecyduje się odpowiedzieć ogniem atakującemu. Sytuacja ta jednak pokazuje rozłam społeczności, jaki nastąpił w wyniku wprowadzenia abonamentu.

Warto zwrócić uwagę, że to nie jedyny problem, z jakim posiadacze abonamentu Fallout 1st musieli się ostatnio mierzyć. Niedługo po starcie usługi w grze pojawił się błąd, który usuwał zawartość skrzynek do przechowywania przedmiotów do craftingu.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2019-10-29 08:26:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow