Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 4 – informacje o pierwszych DLC, przepustka sezonowa podrożeje
Fallout 4 pojawił się w sklepach w listopadzie ubiegłego roku. Jeszcze przed oficjalnym debiutem tytułu gracze mogli kupić przepustkę sezonową, która miała gwarantować dostęp do czterech planowanych dodatków do gry, rozszerzających postapokaliptyczne uniwersum. Dziś poznaliśmy wreszcie pierwsze istotne szczegóły dotyczące części z tych DLC. Bethesda przedstawiła bowiem ich tytuły, ceny oraz przybliżone daty premiery. Dowiedzieliśmy się również o planach związanych z rozwojem gry w przyszłości.

Jeszcze w marcu do fanów Fallouta trafi Automatron. DLC przedstawi historię tajemniczego mechanika, który wypuszcza w świat hordę agresywnych robotów. Gracze nie tylko będą musieli dotrzeć do źródła tej plagi, ale przy okazji zbudują własnego mechanicznego towarzysza, korzystając ze znajdowanych części i podzespołów. Sugerowana cena dodatku to 9,99 dolarów (ok. 40 zł).

W kwietniu otrzymamy Wasteland Workshop. Rozszerzenie nie będzie zawierało żadnych nowych misji fabularnych, w zamian za to odda w nasze ręce kolejne narzędzia oraz przedmioty używane do budowy własnego osiedla. Będziemy mogli łapć i oswajać stwory znajdowane na pustkowiach, a następnie wystawić je do walki na arenach. Sugerowana cena dodatku to 4,99 dolarów (ok. 20 zł).

W maju ściągniemy największy z trzech dodatków, pod tytułem Far Harbor. DLC zaoferuje zupełnie nową lokację, pełną questów, tajemnic, skarbów i licznych zadań pobocznych. Gracze przeniosą się na osamotnioną wyspę u wybrzeży stanu Maine. Zamieszkuje ją niewielka kolonia androidów oraz ludzie, którzy określają się mianem "Dzieci Atomu”. Obie grupy są ze sobą skonfliktowane i od nas zależeć będzie jak zakończy się ich wieloletni spór. W trakcie przygody otrzymamy dostęp do nowego rodzaju pancerzy i broni, które przydadzą się w walce z wcześniej niewidzianymi przeciwnikami. Sugerowana cena rozszerzenia to 24,99 dolarów (ok. 100 zł).

Ze względu na rozmiary planowanych DLC, Bethesda ogłosiła, że od pierwszego marca podwyższy cenę przepustki sezonowej o około 60 procent. W polskiej dystrybucji wynosi ona w tej chwili ok. 125 zł lub 29,99 euro (Steam). Wszyscy, którzy zakupili do tej pory season pass, nadal otrzymają jego pełną zawartość. Deweloperzy nie zdradzili kiedy zobaczymy czwarty z planowanych dodatków. Zapewnili jednak, że w najbliższym czasie opublikują kolejne darmowe łatki i poprawki. Warto dodać, ze wszystkie DLC będzie można wypróbować za darmo podczas beta-testów, na które zapisy zbierane są na stronie Bethesdy.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine
Klemens
2016-02-16 19:08:22
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow