Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Europejska wersja gry MMO Vindictus wchodzi w fazę pre-launch
Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby wypróbować grę z gatunku MMORPG. Europejska wersja produkcji o nazwie Vindictus weszła w fazę pre-launch. Oznacza to, że chętni mogą stworzyć konto i rozpocząć przygodę w najlepszej darmowej grze MMO 2010 roku według redakcji serwisu IGN.

W związku z rozpoczęciem fazy pre-launch twórcy przygotowali kilka interesujących niespodzianek dla osób, które postanowią sprawdzić Vindictusa przed oficjalną premierą. Gracze mogą wziąć udział w wielu różnorodnych wyzwaniach (zebranie jak największej gildii, ukończenie odpowiedniej misji, bycie online o określonej porze). Dla uczestników fazy pre-launch przewidziane są liczne nagrody.

Warto zaznaczyć, że wszystkie postacie stworzone w czasie obecnie trwającego etapu nie zostaną skasowane przed oficjalną premierą. Dodatkowo, twórcy przygotowali osobne kanały dla graczy z poszczególnych europejskich krajów. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać w jakim języku i z jaką narodowością chce się komunikować w trakcie zabawy (przewidziano kanały specjalnie dla Polaków).

Aktualnie nie wiemy kiedy odbędzie się oficjalna premiera Vindictus w Europie. Autorzy zapewniają jednak, że ma to nastąpić wkrótce. W Stanach Zjednoczonych gra działa już od kilku miesięcy i zbiera sporo pozytywnych opinii.

Vindictus to darmowy tytuł z gatunku MMORPG cechujący się dynamiczną rozgrywką w stylu hack’n’slash. Jednym z najważniejszych atutów produkcji jest jej oprawa graficzna generowana przez zmodyfikowany silnik Source.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-29 10:30:36
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow