Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dziś premiera Wiedźmina 2 w wersji 2.0
Długo oczekiwana aktualizacja do pecetowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, znana jako „wersja 2.0”, jest już dostępna. Przynosi ze sobą zarówno wyzwania dla weteranów drugiej części przygód Geralta, jak i udogodnienia dla nowicjuszy. Trzy największe nowinki wprowadzone w wersji 2.0 to arena, samouczek oraz mroczny poziom trudności.

Arena to tryb rozgrywki niezależny od fabuły, w którym możemy zmierzyć się z różnorodnymi przeciwnikami. Za wygrane otrzymujemy złoto, cenne przedmioty oraz punkty, dzięki którym porównujemy swoje osiągnięcia z innymi graczami. Na arenie werbujemy też postacie niezależne, które służą pomocą w najtrudniejszych walkach.

Samouczek jest krótką przygodą, w czasie której gracz ma możliwość zapoznania się z podstawowymi mechanizmami. Pozwoli on nowicjuszom bezboleśnie zgłębić tajniki gry, a następnie zasugeruje poziom trudności adekwatny do ich umiejętności.

Mroczny poziom trudności przygotowany został specjalnie z myślą o osobach, które ukończyły Wiedźmina 2 bez większych problemów. Zaoferuje on zarówno wielkie wyzwanie, jak i ciekawe nagrody w postaci zestawów przedmiotów, które po skompletowaniu umożliwią Geraltowi wysysanie żywotności z przeciwników.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-29 11:24:22
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow