Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Drakensang Online zdobył ponad milion użytkowników
Firma Bigpoint ogłosiła, że ogólnodostępna beta przeglądarkowej gry sieciowej Drakensang Online przyciągnęła ponad milion użytkowników.

Powyższy wynik udało się osiągnąć w niecałe dwa miesiące od startu bety, która została udostępniona 8 sierpnia. Należy przy tym zaznaczyć, że pod uwagę wzięto wszystkie osoby, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie gry. Nie oznacza to wcale, że tyle samo graczy regularnie zasiada do zabawy.

Nie ulega wątpliwości, że duży udział w sukcesie produkcji studia Radon Labs odegrał fakt, że jest ona dostępna zupełnie za darmo. Twórcy zarabiają na popularnym systemie mikropłatności, starając się regularnie dopracowywać swoje dzieło. Kilka tygodni temu opublikowano dużą aktualizację, wprowadzającą zupełnie nowy obszar, zadania oraz przedmioty. W przyszłości planowane jest dodanie systemu gildii, walk na arenie, listy znajomych oraz rozbudowanych statystyk.

Drakensang Online to RPG akcji działający z poziomu przeglądarki. W grze wcielamy się w wojownika lub czarodzieja i przemierzamy kolejne krainy fantasy, wykonując zadania oraz walcząc z potworami. Sporym atutem jest możliwość wspólnej zabawy ze znajomymi. Mimo, że tytuł jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej, w czasie rozgrywki możemy podziwiać ładną, trójwymiarową oprawę graficzną.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-27 20:20:43
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow