Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dodatek Old World Blues do Fallout: New Vegas trafi dzisiaj na wszystkie platformy
Fallout: New Vegas doczekał się kolejnego dodatku, stworzonego przez studio Obsidian Entertainment. Rozszerzenie Old World Blues zostało wydane na konsolach i pecetach, co potwierdziła firma Bethesda Softworks na swojej oficjalnej stronie. Ponadto, jeden z producentów gry twierdzi, że tym razem posiadacze komputerów z Europy nie będą musieli czekać dłużej na DLC.

Old World Blues kosztuje 800 punktów Microsoftu na Xbox LIVE i jest dostępny w usłudze od wczoraj. Wersja dodatku na PlayStation 3 powinna pojawić się na łamach PlayStation Network w dzisiejszej aktualizacji (przy cenie wynoszącej 36 złotych).

Jason Bergman, producent New Vegas, zapewnił na Twitterze, że dodatek zostanie wydany dzisiaj także na Steamie w krajach obsługiwanych przez firmę Cenega. Poprzednie DLC do gry w wersji pecetowej pojawiały się u nas z pewnym opóźnieniem.

W Old World Blues zwiedzimy krater badawczy i podziemne laboratoria, w których urzędują naukowcy przyszłości – mózgi zamknięte w szklanych akwariach. Dodatek będzie oferował nowy teren do zwiedzenia i pięć poziomów doświadczenia do nabicia. Po drodze spotkamy nieznanych wcześniej przeciwników i znajdziemy potężne typy broni oraz zbroi, a także implanty i inne zabawki.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-07-20 15:02:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow