Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dobre wyniki sprzedaży Deus Ex: Human Revolution
Po słabym pierwszym kwartale roku fiskalnego 2011/2012 szefostwo koncernu Square Enix ma wreszcie powody do zadowolenia. Wydana przez japońskiego potentata najnowsza odsłona cyberpunkowej serii Deus Ex sprzedaje się bardzo dobrze. W ciągu tygodnia od premiery Bunt Ludzkości zakupiło niemal 660 tys. graczy, a dzieło deweloperów ze studia Eidos Montreal wciąż plasuje się w ścisłej czołówce światowych list bestselerów.

Największym zainteresowaniem gra cieszy się wśród użytkowników konsoli Xbox 360. Według informacji serwisu Gamingbolt sprzedano już blisko 350 tys. kopii Deus Ex: Human Revolution adresowanych na tę platformę sprzętową. Wersja przeznaczona na konsolę PlayStation 3 znalazła dotąd prawie 230 tys. nabywców, a na komputery PC – 80 tys.

To dobra wiadomość dla wydawcy, który mimo spadku sprzedaży swoich tytułów w I kwartale aż o 62%, planuje zakończyć rok podatkowy 2011/2012 na plusie. Zgodnie z przyjętymi założeniami, mają w tym pomóc premiery dużych tytułów, jak Deus Ex: Human Revolution czy Final Fantasy XIII-2.

Nie znamy dokładnych wyników sprzedaży Buntu Ludzkości w Polsce, ale według zapewnień firmy Cenega Poland są one optymistyczne.

Źródło:
"Olek" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-04 17:34:23
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow