Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo III - opublikowano nowe narzędzie do planowania wyposażenia postaci
Wraz z publikacją kolejnych materiałów na temat gry Diablo III, w sieci pojawiają się coraz ciekawsze narzędzia przeznaczone dla osób, które chcą dokładnie rozplanować rozwój postaci. Jakiś czas temu pisaliśmy o zamieszczonym na oficjalnej stronie produkcji kalkulatorze umiejętności. Ujawniona tydzień temu lista dostępnych przedmiotów przyczyniła się do opracowania bardziej rozbudowanego instrumentu pozwalającego również na dopasowanie pożądanego wyposażenia i obserwację jego wpływu na statystyki bohatera.

Z takiego rozwiązania możecie skorzystać na stronie Diablo III Database. Po wejściu w zakładkę narzędzi (ang. tools) wybieracie planowanie postaci, a następnie Waszą preferowaną klasę bohatera. Pojawi się ekran wyposażenia, w którym dowolnie zmienicie poszczególne elementy uzbrojenia. Dla ułatwienia, listę dostępnych przedmiotów dla danego slotu można posegregować według rzadkości ich występowania. Oprócz ekwipunku wybieramy także sześć aktywnych umiejętności wraz z preferowanymi runami oraz trzy pasywne.

Po prawej stronie na bieżąco aktualizowane są bardzo dokładne statystyki odzwierciedlające wpływ uzbrojenia na cechy postaci. Uwzględniają one wszelkie modyfikatory: od rodzaju zadawanych obrażeń, przez dodatkowe punkty życia za każde zabójstwo, po bonusowe złoto wypadające z pokonanych wrogów. Łącznie możemy przeanalizować 35 parametrów.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-10-03 19:58:14
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow