Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Data premiery drugiego DLC do Fallout 3
Firma Bethesda, producent najnowszej, trzeciej odsłony Fallouta, poinformowała, że drugi, lekko opóźniony dodatek DLC do tego postapokaliptycznego cRPG tytule The Pitt trafi do sprzedaży za pośrednictwem Xbox Live i Games for Windows LIVE 24 marca. Jego cena ustalona została na poziomie 800 punktów MS.

W Polsce w rozszerzenie zagrają jedynie te osoby, które w obliczu braku polskiego Xbox Live zdecydowały się na zarejestrowanie konta przy pomocy nieprawdziwych danych adresowych. Smakiem będą musieli się obejść przede wszystkich posiadacze komputerów osobistych, którzy, w związku z brakiem kodów rejestracyjnych, nie mogą aktywować w systemie GfW LIVE podstawowej wersji Fallout 3, nie mówiąc już o próbie pobrania dodatków.

Akcja The Pitt przeniesie nas w pobliże zniszczonych, postapokaliptycznych okolic Pittsburgha w Pensylwanii. Trafimy tam w sam środek brutalnych starć prowadzonych przez niewolników i ich właścicieli, dzielących miasto na dwie części – Downtown, zajmowane przez tych pierwszych, oraz Haven, okupowane przez drugich. W trakcie misji uzyskamy możliwość zapoznania się z sytuacją panującą u Raiderów, czyli bandytów, a także spróbujemy wykraść lekarstwo na mutację, jakie od dłuższego czasu starają się zdobyć podupadający na zdrowiu niewolnicy. W ramach dodatku zwiedzimy wiele nowych lokacji, wypełnimy kilka ciekawych zadań pobocznych oraz uzyskamy możliwość przetestowania nowego rodzaju broni – tzw. Auto Axe, przypominającej skrzyżowanie topora z piłą łańcuchową.

Kolejne rozszerzenie, noszące tytuł Broken Steel, powinno ukazać się w sprzedaży w kwietniu. Nie tylko umożliwi nam ono uzyskanie 30 poziomu doświadczenia, ale również zaprezentuje wydarzenia, które miały miejsce po zakończeniu podstawowej wersji Fallout 3.

Źródło:
Piotr "Jiker" Doroń - GRY-OnLine
Klemens
2009-03-06 17:28:41
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow