Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Darmowa sieciówka Spiral Knights już dostępna
Kilka tygodni temu Sega zapowiedziała darmową sieciówkę zatytułowaną Spiral Knights. Czas oczekiwania na jej premierę był wyjątkowo krótki i pełna wersja dostępna jest już dla wszystkich zainteresowanych.

Gra korzysta z modelu darmowego uzupełnionego dobrowolnymi mikropłatnościami i za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Three Rings. Co ciekawe, zespół ten poświęcił na cykl produkcyjny aż cztery lata. Spiral Knights pozwala na wcielenie się w jednego z tytułowych rycerzy, którzy utknęli na planecie znanej jako Cradle. Zabawa polega na eksplorowaniu (maksymalnie z trzema przyjaciółmi) wirtualnego świata, walce z potworami i zbieraniu cennych przedmiotów.

Starcia odbywają się w czasie rzeczywistym, w związku z czym gracz ma bezpośrednią kontrolę nad każdym ruchem postaci. Wynik potyczek zależy więc głównie od zręczności oraz siły posiadanego oręża. W odniesieniu sukcesu pomoże nam szeroki wybór uzbrojenia i różnorodnego ekwipunku. Autorzy przygotowali też system zakładania gildii oraz algorytm wyszukujący partnerów do gry.

W celu rozpoczęcia zabawy trzeba udać się na oficjalną stronę i założyć sobie konto.

Na koniec warto dodać, że z okazji premiery Spiral Knights Sega wypuściła nowy zwiastun.Źródło:
Wiktor "Adrian Werner" Ziółkowski - GRY-OnLine
Klemens
2011-04-05 12:48:13
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow