Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dark Age of Camelot: Darkness Rising zmierza wielkimi krokami do Europy
Przedstawiciele firmy GOA, opiekującej się w Europie grą Dark Age of Camelot oraz jej dodatkami, zapowiedzieli, że szóste rozszerzenie Mrocznych Wieków Kamelotu, Darkness Rising, dostępne będzie na starym kontynencie na początku przyszłego roku w 5 wersjach językowych - angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej. Dodatkowo dla Europy zostanie uruchomiony specjalny rodzaj serwerów.

Rodzaj ten będzie nosić nazwę Classic i zostanie przeznaczony dla graczy, którzy chcą ograniczenia mocy wynikających z długości czasu spędzonego w grze czy posiadania kilku kont. Mówiąc prościej, gracze będą mieli ograniczony dostęp do niektórych potężnych magicznych mocy czy przedmiotów, które można zdobyć poprzez złożone, a co za tym idzie czasochłonne, zadania w rozszerzeniu Trials of Atlantis (podobnie jak serwery Classic działające w USA). Również bonusy, które są dostępne dla graczy korzystających jednocześnie z kilku kont zostaną zniesione na serwerach Classic. Pierwsze serwery tego typu pojawią się za kilka tygodni.

Przedstawiciele Mythic Entertainment natomiast świętują dekadę obecności na rynku gier online oraz czwartą rocznicę startu Dark Age of Camelot. W związku z tym przez 10 dni października, począwszy od dzisiaj, dla graczy DAoC organizowane będą specjalne "eventsy", w których można zdobyć naprawdę wartościowe nagrody (10 dziennie). Pełną listę nagród oraz szczegóły imprezy nazwanej 10-4-10 znajdziecie na tej stronie.
Klemens
2005-10-11 20:43:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow