Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

DLC do Fallouta 3 także na PS3. Edycja Game of the Year i dwa nowe dodatki zapowiedziane
Teraz już mamy pewność - Bethesda zapowiedziała dwa kolejne dodatki DLC do Fallouta 3. O jednym z nich, czyli Point Lookout, pisaliśmy jakiś czas temu. Pojawi się on już w czerwcu i zabierze graczy na wycieczkę po bagnach. Druga nieznana dotąd zawartość otrzymała nazwę Mothership Zeta i będzie opowiadać o uprowadzeniu przez kosmitów. Ponadto, wszystkie rozszerzenia, stare i nowe, zostaną wydane również na PlayStation 3.

Fani konsoli Sony do tej pory musieli obejść się smakiem, gdyż dodatki do Fallouta 3 były dostępne jedynie dla posiadaczy Xboksów 360 i pecetów. Wiemy jednak, że każde wydane już i planowane DLC pojawi się także na PlayStation 3. Operation Anchorage zostanie wypuszczony w czerwcu, a następne rozszerzenia – The Pitt i Broken Steel – w kolejnych tygodniach (konkretne daty nie są jeszcze znane).

Przed powyższymi dodatkami na PS3 pojawi się także stosowna aktualizacja podstawowej wersji gry, umożliwiająca zagranie w nową zawartość. Wszystkie trzy platformy – pecety, Xbox 360 oraz PlayStation 3 – otrzymają natomiast dwa wspomniane wyżej nowe rozszerzenia. Point Lookout przedstawi nową lokację (bagna) i zadania. W Mothership Zeta spotkamy się z obcymi i sprawdzimy własne umiejętności w kwestii przetrwania.

Point Lookout, planowany na końcówkę czerwca (Xbox 360 i PC), będzie kosztował 800 punktów Microsoftu. Wersja na PlayStation 3 pojawi się po wypuszczeniu trzech znanych już DLC na tę konsolę. Dodatek Mothership Zeta będzie dostępny za identyczną cenę pod koniec lipca. Posiadacze platformy Sony poczekają na niego standardowo dłużej – czyli do uzupełnienia braków w kwestii starszych DLC.

Poznaliśmy szczegóły pakietów pudełkowych, które będą dostępne w najbliższych miesiącach w sklepach. Warto dodać, że dotyczą one głównie Xboksa 360 i peceta – DLC na PlayStation 3 będzie dostępne tylko w dystrybucji elektronicznej lub specjalnej edycji pełnej gry. Chociaż polskie wydania zestawów zostaną potwierdzone wkrótce, to pomysł rozwiązałby problem dostępności dodatków w polskiej wersji gry.

Pudełkowe pakiety zawierające dodatki na płytach:

 • Fallout 3 Game Add-on Pack#1 (Xbox 360, PC) – 12 czerwca - dodatki The Pitt i Operation: Anchorage (polskie wydanie zostanie potwierdzone w późniejszym czasie)
 • Fallout 3 Game Add-on Pack#2 (Xbox 360, PC) – sierpień - dodatki Broken Steel i Point Lookout (polskie wydanie zostanie potwierdzone w późniejszym czasie)
 • Fallout 3 edycja Game of the Year (Xbox 360, PlayStation 3, PC) – październik – oryginalna gra i 5 dodatków

  Źródło:
  Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
 • Klemens
  2009-05-19 17:08:41
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow